Incognito. Slaptieji smegenų gyvenimai pdf, epub, mobi

Incognito. Slaptieji smegenų gyvenimai | David Eagleman

Atsisiųsti knygą Incognito. Slaptieji smegenų gyvenimai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tyto alba

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 15×22, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 326
 • ISBN ar kodas: 9789986169963


 • Incognito. Slaptieji smegenų gyvenimai.pdf
  Incognito. Slaptieji smegenų gyvenimai.epub
  Incognito. Slaptieji smegenų gyvenimai.mobi


  Incognito. Slaptieji smegenų gyvenimai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Incognito. Slaptieji smegenų gyvenimai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Incognito. Slaptieji smegenų gyvenimai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Incognito. Slaptieji smegenų gyvenimai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Incognito. Slaptieji smegenų gyvenimai aprašymas

  Aprašymas

  David Eagleman (Deividas Iglmanas, g. 1971 m.) yra amerikiečių neuromokslininkas, Bayloro medicinos koledžo, priklausančio Teksaso medicinos centrui – vienam didžiausių pasaulyje medicinos centrų – Suvokimo ir elgesio laboratorijos vadovas, Pasaulio ekonomikos forumo tarybos narys, keleto knygų autorius. Jo knygos išverstos į 27 pasaulio kalbas, o „Incognito“ pateko į New York Times perkamiausių knygų sąrašą.

  Savo provokuojančioje knygoje „Incognito“ D. Eaglemanas bando pažvelgti į mūsų smegenų gelmes. Tai, kas ten vyksta, tikrai kelia nuostabą. Ne mažiau stulbina ir autoriaus siūlomų temų aprėptis. Kuo mes iš tiesų regime – akimis ar smegenimis? Kaip smegenų auglys pavyzdingą šeimos tėvą gali paversti seksualiniu iškrypėliu? Kaip veikia narkotikai? Nuo ko priklauso grožio suvokimas? Kokios spalvos yra trečiadienis? Ar nusikaltėlis visuomet kaltas dėl to, ką padarė? Ką mums žada mokslo laimėjimai kuriant dirbtinį intelektą? Atsakymai iliustruojami įvairiausiais pavyzdžiais ir tai padeda mums geriau suvokti, kas iš tiesų vyksta mūsų smegenyse.

  „Ši knyga buvo rašoma trejus metus ir skirtingų žmonių, – sako autorius, – ir visų jų vardas – Davidas Eaglemanas, kuris keitėsi kiekvieną valandą.“

  Iš anglų kalbos vertė Gediminas Pulokas

  Turinys

  Turinys

  1. Kažkas yra mano galvoje, bet tai ne aš 7

  2. Juslių liudijimas: kas gi iš tiesų yra potyris? 29

  3. Kaip tai, kas sąmoninga, ilgainiui tampa nesąmoninga 70

  4. Įmanomos mintys 94

  5. Smegenys – tai tarpusavyje besivaržančių konkurentų komanda 125

  6. Kodėl klausimas apie kaltumą nėra tinkamas 188

  7. Gyvenimas po monarchijos 241

  Priedas 279

  Padėkos 281

  Pastabos 283

  Bibliografija 306

  Leave a Reply