Ingmaras Bergmanas: meilė, seksas ir išdavystė pdf, epub, mobi

Ingmaras Bergmanas: meilė, seksas ir išdavystė | Thomas Sjoberg

Atsisiųsti knygą Ingmaras Bergmanas: meilė, seksas ir išdavystė pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 13×19, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 496
 • ISBN ar kodas: 9786094039935


 • Ingmaras Bergmanas: meilė, seksas ir išdavystė.pdf
  Ingmaras Bergmanas: meilė, seksas ir išdavystė.epub
  Ingmaras Bergmanas: meilė, seksas ir išdavystė.mobi


  Ingmaras Bergmanas: meilė, seksas ir išdavystė pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Ingmaras Bergmanas: meilė, seksas ir išdavystė pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Ingmaras Bergmanas: meilė, seksas ir išdavystė knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Ingmaras Bergmanas: meilė, seksas ir išdavystė pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Ingmaras Bergmanas: meilė, seksas ir išdavystė aprašymas

  Aprašymas

  Knygoje “Ingmaras Bergmanas: meilė, seksas ir išdavystė” intymios gyvenimo detalės ir atskleistos paslaptys – tai, ko dar nežinojote apie švedų kino legendą Ingmarą Bergmaną.

  Bergmanas. Garsiausias pasaulyje kino režisierius, totaliai dominavęs Švedijos kultūriniame gyvenime. Jo galia buvo milžiniška, situaciją beveik galima prilyginti monopolijai.
  Visi I. Bergmano koncerno skyriai – kino ir televizijos, teatro, operos, knygų, asmeninio gyvenimo – tiesiog klestėjo. Jo kūriniai buvo išversti į daugybę pasaulio kalbų, pats apdovanotas prestižiniu karališkuoju medaliu Litteris et Artibus už „išskirtinį meninį indėlį į muziką, sceninius kūrinius ir literatūrą“. Buvo Prancūzijos garbės legiono komandoras ir Stokholmo universiteto garbės daktaras. Apie Ingmarą Bergmaną, kaip režisierių ir dramaturgą, rašė nesuskaičiuojami tyrinėtojai ir rašytojai.

  Išskirtinių asmenybių biografijomis išgarsėjęs švedų žurnalistas Thomas Sjöbergas visų pirma norėjo atskleisti Bergmaną, kokio nepažįstame – kaip privatų asmenį: sūnų, meilužį, vyrą, tėtį.

  Ar tiesa, kad didesnę gyvenimo dalį I. Bergmanas režisavo ir savo paties paveikslą taip gerai, kad, regis, pats juo patikėjo?
  Ar tikrai buvo tapęs savo paties sukurtos legendos kaliniu?
  Bandyti perprasti iš kraujo ir pieno plaukusį žmogų T. Sjöbergui atrodo įdomiau nei kapstytis to asmens pėdsakuose – Bergmano atveju, filmuose ir teatro spektakliuose. Kita vertus, perpratus už darbų slypinčią asmenybę, lengviau kitomis akimis pažvelgti ir į jos kūrinius.

  Leave a Reply