Inkilų gyventojai pdf, epub, mobi

Inkilų gyventojai | Rimvydas Juškaitis

Atsisiųsti knygą Inkilų gyventojai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lututė

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 160
 • ISBN ar kodas: 9799955371250


 • Inkilų gyventojai.pdf
  Inkilų gyventojai.epub
  Inkilų gyventojai.mobi


  Inkilų gyventojai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Inkilų gyventojai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Inkilų gyventojai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Inkilų gyventojai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Inkilų gyventojai aprašymas

  Aprašymas

  Lietuvoje kiekvieną pavasarį miškininkai, moksleiviai ir gamtos mylėtojai iškelia tūkstančius inkilų uoksiniams paukščiams. Kai kas klaidingai mano, kad juose apsigyvena tik paukš­čiai: varnėnai, žvirbliai, na, dar zylės… Iš tikrųjų inkilų gyventojų sąrašas gana ilgas: inkiluose įsikuria daug įvairių gyvūnų, ne tik paukščiai, bet ir žinduoliai, taip pat vabzdžiai bei kiti bestuburiai gyvūnai. Inkiluose šie gyvūnai augina jauniklius, juose nakvoja arba, atvirkščiai, slepiasi dienos metu, inkilus naudoja kaip maisto atsargų sandėlius.

  Šios knygos tikslas – apibendrinti per ilgamečius tyrimus surinktus duomenis apie inkiluose apsigyvenančius gyvūnus ir pateikti juos viename leidinyje. Nors dalis šių duomenų jau yra paskelbti, bet publikacijos išsibarsčiusios po įvairius leidinius, jos išleistos ne tik lietuvių, bet ir anglų, rusų bei vokiečių kalbomis. Šioje knygoje aprašomi tik smulkiems uoksiniams paukš­čiams skirtų inkilų gyventojai.

  Leave a Reply