Interneto ir technologijų teisė pdf, epub, mobi

Interneto ir technologijų teisė | Darius Štitilis; Mindaugas Kiškis; Tadas Limba ir kt.

Atsisiųsti knygą Interneto ir technologijų teisė pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Registrų centras

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 17×25, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 576
 • ISBN ar kodas: 9789955302148


 • Interneto ir technologijų teisė.pdf
  Interneto ir technologijų teisė.epub
  Interneto ir technologijų teisė.mobi


  Interneto ir technologijų teisė pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Interneto ir technologijų teisė pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Interneto ir technologijų teisė knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Interneto ir technologijų teisė pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Interneto ir technologijų teisė aprašymas

  Aprašymas

  Šiame vadovėlyje “Interneto ir technologijų teisė” nagrinėjamos bendrosios informacinių technologijų bei teisės sąveikos problemos ir pateikiami naujų technologijų teisės pagrindai.

  Vadovėlis “Interneto ir technologijų teisė” yra skirtas visų lygių teisės studijų programų studentams, bet jame nagrinėjamos interneto, elektroninių ryšių, e. komercijos, e. sutarčių, e. įrodymų, nano- ir biotechnologijų bei robotikos teisinio reglamentavimo principai, intelektinės nuosavybės ir privatumo, asmens duomenų apsaugos elektroninėje erdvėje, elektroninių nusikaltimų ir kibernetinio saugumo pamatinės nuostatos turėtų sudominti ne tik studentus ir praktikuojančius teisininkus, bet ir informacinių technologijų specialistus bei visus tuos, kuriems kiekvieną dieną tenka naudotis informacinėmis technologijomis darbo ar asmeniniams tikslams.

  Leave a Reply