Interviu su daiktais pdf, epub, mobi

Interviu su daiktais | Audronė Meškauskaitė

Atsisiųsti knygą Interviu su daiktais pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Nieko rimto

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 22×25, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 80
 • ISBN ar kodas: 9786094414923 • Interviu su daiktais.pdf
  Interviu su daiktais.epub
  Interviu su daiktais.mobi


  Interviu su daiktais pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Interviu su daiktais pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Interviu su daiktais knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Interviu su daiktais pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Interviu su daiktais aprašymas

  Aprašymas

  Jei netyčia gyventum viduramžiais, tai pritrūkus pinigų krautuvėlėje galėtum atsiskaityti sagomis – tokios jos buvo vertingos. O jei būtum labai labai turtingas, įstengtum įsigyti veidrodį. Gal liktų pinigų ir tam neįprastam įrankiui su trim dantukais – šakutei, su kuria, sako, reikia maistą iš lėkštės kabinti…

  Prie savo kasdienių daiktų priprantam lyg prie nuosavų rankų ir kojų. Niekam nė motais, kad net adata – kukliausioji iš visų – turi ką papasakoti. Ką jau kalbėti apie šukas, degtukus, akinius ar lagaminą!

  Visus šiuos daiktus žurnalistas Jurgis apipila klausimais, o jų atsakymus skuba užrašyti senovine spausdinimo mašinėle.

  Knygoje rasite nuotraukų ir piešinių iš muziejų archyvų, žaismingas dailininkės Jurgos Šulskytės iliustracijas ir turinį papildančius garso bei vaizdo įrašus programėlėje išmaniesiems įrenginiams „Išradingi daiktai“.

  Kaip naudotis programėle: parsisiųsk programėlę „Išradingi daiktai“. Nukreipk išmanųjį įrenginį į knygos paveikslėlius su nuorodomis „Sužinok daugiau programėlėje „Išradingi daiktai“. Atrask nuotraukas, garso, vaizdo įrašus, papildančius iliustracijas.?

  Leave a Reply