Intuityvus valgymas. Revoliucinė programa, kuri veikia pdf, epub, mobi

Intuityvus valgymas. Revoliucinė programa, kuri veikia | Evelyn Tribole, Elyse Resch

Atsisiųsti knygą Intuityvus valgymas. Revoliucinė programa, kuri veikia pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tyto alba

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 15×22, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 312
 • ISBN ar kodas: 9789986169000 • Intuityvus valgymas. Revoliucinė programa, kuri veikia.pdf
  Intuityvus valgymas. Revoliucinė programa, kuri veikia.epub
  Intuityvus valgymas. Revoliucinė programa, kuri veikia.mobi


  Intuityvus valgymas. Revoliucinė programa, kuri veikia pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Intuityvus valgymas. Revoliucinė programa, kuri veikia pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Intuityvus valgymas. Revoliucinė programa, kuri veikia knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Intuityvus valgymas. Revoliucinė programa, kuri veikia pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Intuityvus valgymas. Revoliucinė programa, kuri veikia aprašymas

  Aprašymas

  Evelyn Tribole – JAV dietologė, šešių knygų autorė, specializuojasi valgymo sutrikimų gydyme. Ji yra svetainės LifetimeTV.com dietologė, šešerius metus buvo Amerikos dietologų asociacijos atstovė. Elyse Resch – sertifikuota vaikų ir paauglių nutukimo gydymo ekspertė, Amerikos dietologų asociacijos narė. Visame pasaulyje išpopuliarėjęs „Intuityvus valgymas“ – knyga, kardinaliai keičianti požiūrį į mitybą.

  Dietų besilaikantys žmonės žino, kad jos dažnai veikia priešingai; jų laikymasis gali sukelti valgymo sutrikimus, svoris grįžta greičiau, nei nukrito. Ką daryti?

  Remdamosis moksliniais tyrimais ir didžiule savo patirtimi, autorės sukūrė intuityvaus valgymo kelią. Eidami juo, žmonės išmoksta valgyti tai, ko trokšta, nesilaikyti dietos, maitintis sveikai ir… nesustorėti. Kaip visa tai suderinti?

  Svarbiausias patarimas, slypintis knygoje “Intuityvus valgymas” – klausytis savo kūno, vėl jį atrasti ir išmokti suprasti, ko jis reikalauja. O tai reiškia – tapti intuityviais valgytojais. Intuityvūs valgytojai vadovaujasi savo vidiniais alkio signalais, valgo tai, ką pasirenka ir dėl to nesijaučia nei kalti, nei nusižengę etikai.

  Kaip iš chaotiško, įsibaiminusio, nusivylusio, dažnai ir nuliūdusio valgytojo tapti intuityviu? Atsakymas vienas: eiti intuityvaus valgymo keliu, kuriuo veda Evelyn Tribole ir Elyse Resch. Tai reiškia – valgyti, kai esate alkani, sustoti, kai pasisotinate, ir išmokti atskirti emocinius ir fizinius poreikius. Skamba nesudėtingai, tačiau įgyvendinti nėra taip lengva. Kaip tik todėl autorės kantriai, pateikdamos daugybe pavyzdžių, moko pavargusius su savimi kovoti žmones įsiklausyti į save ir surasti vidinę santarvę. O su ja – ir trokštamą rezultatą.

  Intuityvus valgymas pakeis ne tik jūsų santykį su maistu, jis gali jūsų gyve

  Leave a Reply