Invazija pdf, epub, mobi

Invazija | Mark Greaney

Atsisiųsti knygą Invazija pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Jotema

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 16×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 496
 • ISBN ar kodas: 9789955136538


 • Invazija.pdf
  Invazija.epub
  Invazija.mobi


  Invazija pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Invazija pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Invazija knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Invazija pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Invazija aprašymas

  Aprašymas

  Tomo Clancy bendraautorio M. Greaney romane “Invazija” į intriguojančio susirėmimo epicentrą patenka Lietuva — kaip Rusijos agresyvios politikos taikinys, prasikertant koridorių į smarkiai militarizuotą Kaliningrado sritį ir planuojant savo tolesnių santykių su Vakarais strategiją.

  Tikėtino naujo karinio konflikto literatūrinę viziją romane įžiebia kelios teroristinės atakos: SGD terminalo Klaipėdoje susprogdinimas, rusų karinio sąstato, bildančio tranzitu per Lietuvą į Kaliningrado sritį, apšaudymas nuo Švitrigailos gatvės viaduko Vilniuje…

  Beveik tuo pat metu per pasaulį nusirita ištisa virtinė kitokio pobūdžio smurtinių išpuolių, kurie ne tik kenkia globaliam planetos energetikos ūkiui bei ekonomikai, bet ir jaukia tarptautinę politiką.

  Šie tragiški įvykiai, iš pažiūros tarsi niekuo tarpusavy nesusiję, atkreipia JAV prezidento Džeko Rajano bei amerikiečių žvalgybos tarnybų dėmesį, tarp jų ir įslaptintos agentų Kuopelės su joje tarnaujančiu prezidento sūnumi. Užčiuopus siūlo galą, pamažu ima ryškėti Rusijos prezidento Valerijaus Volodino, diktatoriaus ir kleptokrato, rezgamas voratinklis, į kurį pirmiausia gresia pakliūti Lietuvos valstybei. Kol amerikiečių žvalgybos agentūros skuba išnarplioti klastingos užmačios gijas ir užkirsti jai kelią, prezidentas Rajanas energingai bando gesinti Europoje beįsižiebiantį naują karo židinį — visų pirma kviesdamas burtis ir rimtai pasirengti viena kitos gynybai ne itin vieningai nusiteikusias Europos Sąjungos bei NATO šalis.

  Prie Lietuvos rytinės sienos iš Baltarusijos pusės jau telkiamos Rusijos sausumos karinės pajėgos, vakarinėje pusėje po Baltijos jūrą šmaižo rusų povandeniniai laivai, tuo tarpu Vakarų šalių koalicija neryžtingai ir baugščiai trypčioja vietoje. Tokia laikysena Kremliaus diktatorių tiktai padrąsina ir įkvepia jam dar didesnį pasitikėjimą savimi.

  Trijų Tomo Clancy bestselerių bendraautoris ir bestselerio Tom Clancy: Full Force and Effect autorius M. Greaney savo naujausiame trileryje sukelia JAV prezidentui Džekui Rajanui dar didesnį galvos skausmą. Tiesą sakant, jį sukelia Rusijos prezidentas Valerijus Volodinas, kuris deda visas pastangas, kad atkirstų jį nuo kitų pasaulio lyderių, kol pats planuoja pasaulinės taikos krachą. Šįkart savo tėvui padeda Džekas Rajanas jaunesnysis su visa Kuopelės komanda.”

  Library Journal

  Iš anglų kalbos vertė Vilma Krinevičienė

  Leave a Reply