Ir aš ten buvau. Užrašai apie tremtį pdf, epub, mobi

Ir aš ten buvau. Užrašai apie tremtį | Dalia Teišerskytė

Atsisiųsti knygą Ir aš ten buvau. Užrašai apie tremtį pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 280
 • ISBN ar kodas: 9786090121825


 • Ir aš ten buvau. Užrašai apie tremtį.pdf
  Ir aš ten buvau. Užrašai apie tremtį.epub
  Ir aš ten buvau. Užrašai apie tremtį.mobi


  Ir aš ten buvau. Užrašai apie tremtį pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Ir aš ten buvau. Užrašai apie tremtį pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Ir aš ten buvau. Užrašai apie tremtį knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Ir aš ten buvau. Užrašai apie tremtį pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Ir aš ten buvau. Užrašai apie tremtį aprašymas

  Aprašymas

  “Mintis parašyti prisiminimų knygą apie tremtį kirbėjo jau seniai. Skaičiau kitų parašytas knygas, žavėjausi jų talentais ir tobula atmintimi, gebėjimu biografiškai ir geografiškai tiksliai aprašyti asmeninius, bendruomenės ir tautos likimus. Bet vis išleisdavau kitokio turinio knygas, kurios buvo svarbios gal tik man pačiai.
  Ir štai ėmė ir numirė trečias (paskutinis) mano brolis. Su ta netektimi atėjo suvokimas, kad ir mudvi su seserimi nesame amžinos, kad reikia skubėti, reikia atiduoti atminimo duoklę seneliams, tėvams, broliams ir visiems kitiems, kurie buvo malami tomis pačiomis skausmo ir netekčių girnomis.
  Sudarydama knygą stengiausi būti atvira ir nuoširdi. Nieko negražinau, bet ir perdėtai neverkšlenu. Tai MANO gyvenimo akimirkos, valandos, metai… Išsakyti eilėmis ir proza. Be datų eiliškumo… Emocijų diktatui pasidavus…”

  Autorė

  Leave a Reply