Ir dar valandėlė… pdf, epub, mobi

Ir dar valandėlė… | Sud. Nijolė Bražėnaitė-Paronetto

Atsisiųsti knygą Ir dar valandėlė… pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Dialogo kultūros institutas

 • Išleidimo metai: 2004
 • Formatas: 23×15, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 296
 • ISBN ar kodas: 9955-545-18-6 • Ir dar valandėlė….pdf
  Ir dar valandėlė….epub
  Ir dar valandėlė….mobi


  Ir dar valandėlė… pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Ir dar valandėlė… pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Ir dar valandėlė… knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Ir dar valandėlė… pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Ir dar valandėlė… aprašymas

  Aprašymas

  Knygos Ir dar valandėlė…”sudarytoja – viena iš joje sudėtų laiškų adresatų – žymaus Lietuvos partizano Juozo Lukšos-Daumanto našlė, istorinių įvykių nublokšta į Ameriką, 22 metus trukusį savo motinos ir trijų jos vaikų išsiskyrimą ženklinančių laiškų knyga atveria ne tik dramatiškiausią ir sykiu dvasinės šviesos nušviestą Bražėnų šeimos istorijos tarpsnį.

  Tai ir autentiški dokumentai, kiek buvo įmanoma to meto laiškuose, liudiję tragišką lietuvių tautos istorijos laikotarpį, prarandant nepriklausomybę, išgyvenant stalinizmą, vėliau Chruščiovo valdymą, su begaliniu ilgesiu, tikėjimu ir meile prasiverždavę iš už geležinės uždangos.

  Leave a Reply