Ir velnias dėvi Prada pdf, epub, mobi

Ir velnias dėvi Prada | Lauren Weisberger

Atsisiųsti knygą Ir velnias dėvi Prada pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: Kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 448
 • ISBN ar kodas: 9786090101018 • Ir velnias dėvi Prada.pdf
  Ir velnias dėvi Prada.epub
  Ir velnias dėvi Prada.mobi


  Ir velnias dėvi Prada pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Ir velnias dėvi Prada pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Ir velnias dėvi Prada knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Ir velnias dėvi Prada pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Ir velnias dėvi Prada aprašymas

  Aprašymas

  Lauren Weisberger romanas „Ir velnias dėvi Prada“ – tai velniškai patrauklus pasakojimas apie pačią nežmoniškiausią viršininkę, kokią tik pažinojo pasaulis! Mažame miestelyje užaugusi jauna mergina Andrėja vos baigusi koledžą gauna darbą, „dėl kurio milijonai jos bendraamžių kristų negyvos“. Ji kviečiama dirbti paties garsiausio ir įtakingiausio pasaulyje madų žurnalo Podiumas leidėjos, Mirandos Pristli, asistente. Andrėja patenka į iki šiol svetimą pasaulį, kuriame žodžiai Prada, Armani, Versace veikia kaip burtažodžiai, kur karaliauja neapsakomai lieknos stilingos moterys ir žavūs vyrai, dėvintys nertinius stačiom apykaklėm ir ankštas odines kelnes, pabrėžiančias jų sporto salėje išpuoselėtus kūnus.
  Romanas „Ir velnias dėvi Prada“ įsisenėjusioms dejonėms apie „šefą iš pragaro“ suteikia naują ir sodriai linksmą prasmę.

  Leave a Reply