Įrašyta kauluose pdf, epub, mobi

Įrašyta kauluose | Simon Beckett

Atsisiųsti knygą Įrašyta kauluose pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tyto alba

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 373
 • ISBN ar kodas: 9789986168850


 • Įrašyta kauluose.pdf
  Įrašyta kauluose.epub
  Įrašyta kauluose.mobi


  Įrašyta kauluose pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Įrašyta kauluose pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Įrašyta kauluose knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Įrašyta kauluose pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Įrašyta kauluose aprašymas

  Aprašymas

  Simon Beckett (Saimonas Beketas; g. 1968 m.) – britų autorius, iš kuklaus muzikanto ir reporterio virtęs detektyvų rašytoju ir iškart tapęs labai populiarus. „Mirties chemija”, pirmasis jo detektyvas iš serijos apie Deividą Hanterį, užkariavo visą Europą, visa serija išversta į daugiau nei 27 kalbas, o pagrindinis veikėjas kriminalistas atrodo tarsi nužengęs iš filmo „CSI Niujorkas”. „Įrašyta kauluose“ – antroji knyga apie Deividą Hanterį.

  Teismo medikas Deividas Hanteris jau buvo netoli namų, kai jį sustabdė telefono skambutis. Runoje, vienoje iš Hebridų salų toli Atlanto vandenyne, rastas lavonas. Atvykęs į audrų purtomą salą, teismo medikas susiduria su sunkiu nusikaltimu.
  Beveik visiškai suanglėjęs lavonas rastas senoje lūšnelėje; vietos policijos pajėgos linksta tai laikyti nelaimingu atsitikimu, tačiau Deividas tuo netiki. Tirdamas gaisravietę, jis padaro išvadą, kad auka buvo nužudyta. Padėtis tampa dar grėsmingesnė, kai audra atskiria salą nuo išorinio pasaulio, pastiprinimas neatvyksta, o velniška ugnis įsiplieskia vėl. Tai reiškia tik viena: žudikas tyko saloje ir teismo medikas privalo jį rasti, kol dar ne per vėlu. „Įrašyta kauluose” – pašėlusios įtampos kupinas detektyvas, sudarytas iš klasikinių komponentų: apibrėžtas galimų įtariamųjų ratas, visus be perstojo įtarinėjantys salos gyventojai ir daugybė versijų, todėl autoriui pavyksta klastingai vedžioti skaitytoją už nosies. Įtampa auga sulig kiekvienu puslapiu, žiaurumas neslūgsta, knyga kupina nejaukių paslapčių, kurios apgaubia tyrėją tarsi kokonas.

  Iš anglų kalbos vertė Marius Burokas

  Leave a Reply