Iš natūros pdf, epub, mobi

Iš natūros | Justinas Marcinkevičius

Atsisiųsti knygą Iš natūros pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 16×17, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 119
 • ISBN ar kodas: 9789986397809


 • Iš natūros.pdf
  Iš natūros.epub
  Iš natūros.mobi


  Iš natūros pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Iš natūros pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Iš natūros knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Iš natūros pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Iš natūros aprašymas

  Aprašymas

  Nauji, anksčiau nepublikuoti eilėraščiai.
  Šioje knygoje “Iš natūros” – populiaraus poeto Justino Marcinkevičiaus (1930–2011) eilėraščiai, lig šiol nespausdinti jo rinkiniuose. Parinkti iš autoriaus rankraščių.

  Trys dienos ant kelio
  Trys dainos prie kelio
  O trys paskutinės
  Prie tavo krūtinės.

  Po Justino Marcinkevičiaus mirties (2011 metų vasario šešioliktoji) ant jo rašomojo stalo buvo naujų eilėraščių pluoštas. Buvo sąsiuvinių ir aplankų su rankraščiais. Iš jų parinkti eilėraščiai šiai knygai.

  “Literatūros palikimo sąvokos archyvinis skambesys netinka šiai knygai apibūdinti. Nes tai, kas čia spausdinama, yra nauja – Justino Marcinkevičiaus (1930–2011) lyrikos rinkiniuose lig šiol nespausdinti eilėraščiai, visų pirma parašytieji po paskutiniosios knygos išleidimo. Svarbiausi publikacijų šaltiniai – po Just. Marcinkevičiaus mirties (2011 metų vasario šešioliktoji) ant jo rašomojo stalo buvęs naujų eilėraščių pluoštas; poeto kūrybinio darbo kambaryje rasti aplankai ir sąsiuviniai su rankraščiais ir mašinraščiais, kuriuos peržiūrėti knygos sudarytojui patikėjo poeto žmona Genovaitė Marcinkevičienė.
  Knygos pavadinimas – „Iš natūros“ – pasirinktas įsidėmėjus paskutiniųjų Just. Marcinkevičiaus poezijos į publikacijų žurnaluose „Metai“ ir „Santara“ vienodą atraštę.”

  Iš „Pratarmės“

  Leave a Reply