Išbandymas jausmais (Aistra) pdf, epub, mobi

Išbandymas jausmais (Aistra) | Kira Sinclair

Atsisiųsti knygą Išbandymas jausmais (Aistra) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Svajonių knygos

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 11×17, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 192
 • ISBN ar kodas: 9786090304174


 • Išbandymas jausmais (Aistra).pdf
  Išbandymas jausmais (Aistra).epub
  Išbandymas jausmais (Aistra).mobi


  Išbandymas jausmais (Aistra) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Išbandymas jausmais (Aistra) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Išbandymas jausmais (Aistra) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Išbandymas jausmais (Aistra) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Išbandymas jausmais (Aistra) aprašymas

  Aprašymas

  Socialinė darbuotoja Kvin Keler geba įžvelgti geriausias ir… blogiausias žmonių savybes. Išgelbėjusi žinomo verslininko sužalotą žmoną, Kvin pati tampa jo taikiniu. Vienintelis būdas apsisaugoti – patikėti save saugoti Džeisui Hylandui. Šio vyro kūną puošia tatuiruotės, randai ir jis yra… neįtikėtinai karštas. Taigi, Kvin neabejotinai laukia dar vienas pavojus!
  Kaip tik apie tokią moterį Džeisas seniai svajojo. Kvin griežta ir nepasiekiama. Tačiau saugoti ją nebus lengva. Jam teks parsivesti merginą ne tik į namus, bet ir… į savo lovą! Tik viena uždrausto malonumo naktis. O, kad ji galėtų numalšinti geismą visam gyvenimui…

  Iš anglų kalbos vertė Asta Jauneikaitė

  Leave a Reply