Išduota širdis pdf, epub, mobi

Išduota širdis | Dinah Jefferies

Atsisiųsti knygą Išduota širdis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Baltos lankos

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 448
 • ISBN ar kodas: 9786094791055


 • Išduota širdis.pdf
  Išduota širdis.epub
  Išduota širdis.mobi


  Išduota širdis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Išduota širdis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Išduota širdis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Išduota širdis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Išduota širdis aprašymas

  Aprašymas

  Bestselerio „Arbatos plantatoriaus žmona“ autorės Dinos Džefris (Dinah Jefferies) pirmasis romanas „Išduota širdis“ – drąsios moters ir vilties neprarandančios motinos istorija.

  1955 metai, britų valdoma Malaja. Lidija Kartrait grįžta namo po kelių savaičių, kai slaugė savo sunkiai sergančią draugę. Namai spengiančiai tušti. Tarnų nėra, telefonas neveikia, niekur nematyti ir Lidijos vyro Aleko bei dukterų. Kur visi dingo?

  Išsigandusi ir apimta nevilties ji susisiekia su britų pareigūnais ir sužino, kad jis buvo išsiųstas ginti šalies. Tačiau kodėl jis nepalaukė, kodėl nepaliko jokios žinutės?

  Lidija įveikia širdyje vis augančią paniką ir keliauja ieškoti dingusios šeimos. Paieškos moterį nuvedą į pilietinio karo siaubiamas šalies vietas, griaunamus miestus ir pavojingas džiungles. Galiausiai moteris bus priversta kreiptis į žmogų, kurį prisiekė palikti savo praeityje. Tačiau Lidija pasiryžusi paaukoti viską, kad tik susigrąžintų šeimą.

  Gyventi su savo paslaptimis bandanti Lidija patirs ir skaudžią išdavystę, kuri gali būti per sunki net jai.

  „Išduota širdis“ matuoja besąlygiškos meilės ir drąsos galią, apnuogina skaudžiausias paslaptis ir nuveda į moters širdies užkaborius.

  „Užburiantis pasakojimas, persmelktas meilės ir išdavystės kartėlio.“

  Rašytoja Kate Furnival

  „Išduota širdis“ yra intymi kaip bučinys ir aštri kaip peilio ašmenys.“

  David Gillham, New York Times bestselerio „Moterų miestas“ autorius

  „Perskaičiau „Išduotą širdį“ trimis prisėdimais, nes tiesiog nenorėjau jos paleisti iš rankų. Ji ryški, romantiška ir labai jaudinanti. Gali užuosti tropikus, jausti drėgną karštį, girdėti paukščius ir varles – istorija taip puikiai papasakota“.

  Rašytoja Isabel Wolff, „Vintažinis romanas“ autorė

  Dinah Jefferies (Dina Džefris, g. 1948) gimė Malaizijoje, o nuo aštuonerių metų gyvena Anglijoje. Čia studijavo Birmingemo Meno Koledže, o vėliau Ulsterio universitete baigė Anglų literatūros studijas. Dar studijuodama susilaukė pirmojo vaiko, tačiau su jo tėvu išsiskyrė. Gyveno hipių bendruomenėse, Toskanoje dirbo grafienės vaikų aukle. Su dabartiniu vyru Richard Jefferies susituokė 1998 metais.

  Rašyti pradėjo po skaudžios netekties, kai per nelaimingą atsitikimą mokykloje žuvo keturiolikmetis jos sūnus. Savo skausmą ji perkėlė į kūrybą ir taip gimė debiutinis romanas „Išduota širdis“. Lietuvių skaitytojams autorė jau pažįstama iš itin populiarių romanų „Arbatos plantatoriaus žmona“, „Šilko pirklio dukra“ bei „Prieš liūtis“. Dinah Jefferies dabar gyvena Gloučesteršyre su savo vyru it Norfolko terjeru, daug rašo ir leidžia laiką su anūkais.

  Iš anglų kalbos vertė Nida Norkūnienė

  Leave a Reply