Išgertuvės su velniu pdf, epub, mobi

Išgertuvės su velniu | Jack Higgins

Atsisiųsti knygą Išgertuvės su velniu pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Jotema

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 14×21, minkštu viršeliu
 • Puslapių skaičius: 288
 • ISBN ar kodas: 9789955134138 • Išgertuvės su velniu.pdf
  Išgertuvės su velniu.epub
  Išgertuvės su velniu.mobi


  Išgertuvės su velniu pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Išgertuvės su velniu pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Išgertuvės su velniu knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Išgertuvės su velniu pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Išgertuvės su velniu aprašymas

  Aprašymas

  “Išgertuvės su velniu” – tai istorija apie dešimtmečius apimantį Šiaurės Airijos konfliktą, nuožmią kovą tarp protestantų ir katalikų, mirtinas grumtynes tarp pareigos ir meilės…

  Šono Dilono istorija prasideda, kai Ežerų krašte, atokiame kelyje, dingsta itin brangus krovinys — aukso luitus gabenantis, ginkluotos apsaugos lydimas furgonas. Policijai ir žvalgybos tarnyboms taip ir nepavyksta rasti nei pagrobėjų, nei paties krovinio.
  Po tos lemtingos nakties prabėga dešimt metų. Britanijoje Dilonas dirba itin slaptame padalinyje, sukurtame kovoti su terorizmu. Šiaurės Airijoje pasiekiama labai trapi taika.
  Netikėtai jis sužino, kad legendiniam airių lojalistų kovotojui Maiklui Rajanui, kuris kalėjo Jungtinėse Valstijose, pavyko pabėgti iš kalėjimo, ir dabar jis su suklastotais dokumentais grįžta į savo gimtąją šalį. Svarbiausias Rajano tikslas – tie patys dingę aukso luitai. O padeda jam Ketlina – mergina, su kuria Šoną sieja įdomi ir paslapčių kupina praeitis.
  Prieš daugelį metų Dilonas jau buvo susidūręs su Maiklu, kuris ir vėl laisvėje. Tačiau šį kartą kelio atgal nėra…

  Iš anglų kalbos vertė Petras Ilgakojis

  Leave a Reply