Įsimylėjėlių žodynas pdf, epub, mobi

Įsimylėjėlių žodynas | David Levithan

Atsisiųsti knygą Įsimylėjėlių žodynas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Vaga

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 13×20, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 216
 • ISBN ar kodas: 9785415022298 • Įsimylėjėlių žodynas.pdf
  Įsimylėjėlių žodynas.epub
  Įsimylėjėlių žodynas.mobi


  Įsimylėjėlių žodynas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Įsimylėjėlių žodynas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Įsimylėjėlių žodynas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Įsimylėjėlių žodynas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Įsimylėjėlių žodynas aprašymas

  Aprašymas

  Kaip pasakoti apie meilę? Ar apskritai turime tinkamų žodžių apibūdinti tam, kas gali būti ir visiškai žemiška, ir absoliučiai transcendentiška, tam, kas išplėšia iš kasdienybės ir priverčia jaustis kažko, didesnio už mus pačius, dalimi? Davido Levithano sumanymas – originalus: bevardis “Įsimylėjėlių žodyno” pasakotojas konstruoja savo meilės istoriją žodyno principu. Knygos skyriai – žodžiai ir jų reikšmės – praveria intymų langą į svarbius poros gyvenimo įvykius ir banalias smulkmenas, piešia neišdildomą bei jaudinantį šiuolaikinės meilės portretą.

  Amerikiečių rašytojas Davidas Levithanas yra daugelio pripažintų, paaugliams skirtų knygų autorius. “Įsimylėjėlių žodynas” – pirmas rimtas jo romanas, prasidėjęs nuo Valentino dienos proga sumanytos jo ir jos istorijos.

  “Įsimylėjėlių žodynas” prikausto – pašėlusiai smagu skaityti. Pritrenkiantis nuoširdumas sukelia tokį jaudulį, kokį išgyveni slapta įlindęs į svetimą elektroninio pašto dėžutę. Levithano žodyno įrašai parodo, kokie proto bokštai ir kokie kvailiai būname įsisukę į santykių žaidimus. Ir, turbūt svarbiausia, ši knyga įrodo stebuklingą tiesą: visi žodžiai žodyne – meilės sinonimai.
  Heather O’Neill, rašytoja

  “Įsimylėjėlių žodynas” – žavingas, intriguojantis, sumaniai suskaidytas turas po modernios meilės rūką.
  Laura Kipnis, rašytoja

  Leave a Reply