Iškiliausios Lietuvos moterys (istorinių romanų trilogija) pdf, epub, mobi

Iškiliausios Lietuvos moterys (istorinių romanų trilogija) | Jonas Užurka

Atsisiųsti knygą Iškiliausios Lietuvos moterys (istorinių romanų trilogija) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Eugrimas

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: Kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786094370977


 • Iškiliausios Lietuvos moterys (istorinių romanų trilogija).pdf
  Iškiliausios Lietuvos moterys (istorinių romanų trilogija).epub
  Iškiliausios Lietuvos moterys (istorinių romanų trilogija).mobi


  Iškiliausios Lietuvos moterys (istorinių romanų trilogija) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Iškiliausios Lietuvos moterys (istorinių romanų trilogija) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Iškiliausios Lietuvos moterys (istorinių romanų trilogija) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Iškiliausios Lietuvos moterys (istorinių romanų trilogija) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Iškiliausios Lietuvos moterys (istorinių romanų trilogija) aprašymas

  Aprašymas

  Karalienė Morta – meilė ir karūnos žavesys. Morta nusišypso ir it saulė nušviečia didikų veidus… Žaviai, kerinti karalienės šypsena ir ledą tirpdo užkietėjusias riterių širdis… Jos galia klupdo prieš save magistrus… Karalienės Mortos paskleista šviesa lig šiol mūsų širdyse…

  Kunigaikštienė Birutė – taurios meilės drama. Birutė ir Kęstutis… Jie abu mokėjo mylėti. Tikėjo savo protėvių dievais. Buvo šventai įsitikinę, kad prieš daugelį tūkstantmečių mūsų Lietuvos vardas kilo iš protėvių deivės Lietuvos. Ne tik pagarbiai jų lūpos tardavo žodį myliu, bet ir dievovardį Lietuva, savo krauju ir gyvybėmis gynė šio jiems švento vardo žemę. Dėl savo tautos laisvės paaukojo gyvybes.

  Sofija Vytautaitė – kunigaikštienės meilė ir kančia. Sofija Vytautaitė tarsi įvykdys savo protėvių ir tėvų valią. Jos palikuonys – ne tik Maskvos, bet ir visos Rusios didieji valdovai… Tik ar tai tolimoje ateityje bus naudinga pačiai Lietuvai?

  Leave a Reply