Išlaisvinti stiprią moterį pdf, epub, mobi

Išlaisvinti stiprią moterį | Clarissa Pinkola Estes

Atsisiųsti knygą Išlaisvinti stiprią moterį pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 23×14, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 416
 • ISBN ar kodas: 9786090127025


 • Išlaisvinti stiprią moterį.pdf
  Išlaisvinti stiprią moterį.epub
  Išlaisvinti stiprią moterį.mobi


  Išlaisvinti stiprią moterį pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Išlaisvinti stiprią moterį pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Išlaisvinti stiprią moterį knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Išlaisvinti stiprią moterį pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Išlaisvinti stiprią moterį aprašymas

  Aprašymas

  “Išlaisvinti stiprią moterį” – tai dr. Estés kvietimas visiems šlietis prie globojančios Motinos, nesvarbu, ar ji mums pasirodo kaip Madonna, Gvadalupės Mergelė ar kuriuo kitu iš nesuskaičiuojamų pavidalų.

  Šiame nepamirštamame pasakojimų, maldų ir palaiminimų rinkinyje dr. Estés dalijasi:

  • netikėtų stebuklų, kylančių iš purvo ir žemės, istorija – “Girtuoklis ir Ponia”

  • pasipriešinimo ir vilties poema – “Gvadalupė – mergaičių grupuotės lyderė Rojuje”

  • ryžtinga Motina, kuri niekuomet mūsų neapleidžia – “Nė vienas nėra pernelyg blogas, pernelyg bjaurus ir beviltiškas”

  • neįveikiama meile, nesvarbu, kiek kartų mus sužeidžia – “Strėlių marškiniai”

  • ta, kuri stovi dviejų pasaulių sankirtoje ir saugo mus, kai įžengiame į tamsą – “Juodoji Madona”.

  FILOSOFIJOS DAKTARĖ CLARISSA PINKOLA ESTÉS yra tarptautinį pripažinimą pelniusi mokslininkė, ne vieną apdovanojimą gavusi poetė, diplomuota jungiškosios pakraipos psichoanalitikė ir cantadora (senųjų lotynų amerikiečių pasakojimų puoselėtoja). Ji – bestseleriu tapusios knygos “Bėgančios su vilkais”.

  Daugiau apie jos kūrinius ir veiklą rasite tinklalapyje clarissapinkolaestes.com

  Knygoje “Išlaisvinti stiprią moterį” dr. Estés kviečia jus pažinti Tyros Meilės jėgą, “kad atnaujintumėte prisiminimus apie ją arba kad pirmą kartą į jūsų širdį prasiskverbtų suvokimas apie jos kuriamus stebuklus, ryžtą ir ištvermę”.

  “Estés sukūrė dar vieną šedevrą. Ši knyga tokia išmintinga ir įkvepianti, kad net skaitant galima pajusti Palaimintosios Motinos malonę. Esu nepaprastai dėkinga už šį lobį.”

  CAROLINE MYSS, rašytoja

  “Šiek tiek poezijos, šiek tiek prisiminimų, socialinių komentarų ir paveikiai perteiktų dvasinių tiesų – “Išlaisvinti stiprią moterį” yra meilės giesmė Šventajai Moteriai. Turtinga kalba ir drąsus pasakojimo būdas – dr. Clarissa Pinkola Estés plačiai atveria širdies duris ir kviečia visus tokiam glaudžiam ryšiui, kokį pati palaiko su Dievu ir Motina.”

  MIRABAI STARR, rašytoja

  “Tiems, kas žino, kad pasaulio ateitis priklauso nuo Šventojo Moteriškumo: jo nepaprasto švelnumo, aistros, dieviškojo ryžto ir atkaklaus pasiaukojimo, – naujoji didinga Clarissos Pinkolos Estés knyga bus nuoširdžiausia pagalba ir nepaprasto įkvėpimo šaltinis. Clarissa Pinkola Estés turi tris nepaprastas dovanas – didžios poetės, liepsnojančios meile viskam, kas gyva, mistikės, kurios visas gyvenimas paremtas atradimais, ir ryžtingos, atjautos kupinos kovotojos už teisingumą visose srityse. Ji itin patyrusi vedlė ir Motinos paslapčių žinovė, ypač tomis akimirkomis, kai toks vadovavimas mums, kad galėtume gyventi, būtinas kaip deguonis.”

  ANDREW HARVEY, rašytojas

  “Knyga “Išlaisvinti stiprią moterį” – tarsi išgaląstas kirvis perskrodžia širdį, Clarissa Pinkola Estés įkvepia savo Madonoms gyvybės. Šioje epinėje knygoje dr. Estés suteikia mums raktą ir įžvalgų, leidžiančių atverti Stiprios Moters paslaptis ir pažinti mūsų laikų Madoną.”

  GEORGE YEPES, dailininkas

  Iš anglų kalbos vertė Inga Būdvytytė

  Leave a Reply