Išlukštenk pdf, epub, mobi

Išlukštenk | Saliuta Karlikauskienė

Atsisiųsti knygą Išlukštenk pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Žuvėdra

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 123
 • ISBN ar kodas: 9786098089578 • Išlukštenk.pdf
  Išlukštenk.epub
  Išlukštenk.mobi


  Išlukštenk pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Išlukštenk pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Išlukštenk knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Išlukštenk pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Išlukštenk aprašymas

  Aprašymas

  “Ateitis – tai brangiausias tavo gyvenimo paveikslas. Pačiomis šviesiausiomis spalvomis nutapyk jame Tėvynę, Žmogų, Meilę, Asmenybę, Gėrį, Sąžinę, Atjautą, Pasiaukojimą, beribį Tobulėjimą… Visa, tai tapyk ryškiausiomis spalvomis, kad jas niekada neišbluktų, įamžink save. Palik gero žmogaus pėdsaką ne tik savajame paveiksle, bet ir Žemėje.”

  Saliuta Karlikauskienė

  Saliuta Karlikauskienė (Salomėja Janušonytė) – Vilniaus Mikalojaus Daukšos vidurinės mokyklos lietuvių kalbos mokytoja.

  Knygelė “Išlukštenk” – kelerius metus kurti tekstai: miniatiūros, impresijos, etiudai, vaizdeliai, skirti patikrinti mokinių rašybos ir skyrybos įgūdžius, puoselėti jų kūrybingumą, atkreipti dėmesį į gamtos grožį, pajusti žmogaus dvasinį pasaulį.

  “Atsirado šie tekstai paprastai bet ne iškarto. Anksčiau rausdavausi ne tik diktantų knygose, tačiau ir grožinėje literatūroje. Dažniausiai pasiskolindavau idėją ar netgi dalį man patikusio teksto ir visa perkurdavau taip, kad ir laiko dvasią, ir rašybą, ir skyrybą atitiktų. Prireikus vienos ar kitos temos, atsisėsdavau ir parašydavau pati – gamta ir žmogus man diktuodavo savąjį tekstą. Taip ir gimė knygelė “Išlukštenk”.

  Apgaulingai lengvi atrodo šie gramatiniai riešutėliai, tačiau spąstų spąstelių paslėpta nemažai. Viliuosi, jog kai kuriuos tekstus mokytojai galės panaudoti savo mokinių lietuvių kalbos žinioms patikrinti. Patarčiau vaikams būti ne tik gudriems, bet ir budriems.Dar vienas tikslas – ugdyti mokinių kūrybiškumą, pastabumą, meilę gamtai, grožiui, dėmesį žmogui, skatinti mąstyti, turėti savo nuomonę bei išmokti regėti girdimą mintį.

  Linkiu sėkmės rašysiantiems šiuos tekstus!”

  Saliuta Karlikauskienė

  Leave a Reply