Išminties menas, arba parankinis orakulas pdf, epub, mobi

Išminties menas, arba parankinis orakulas | Baltasar Gracian

Atsisiųsti knygą Išminties menas, arba parankinis orakulas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Charibdė

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 15×19, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 160
 • ISBN ar kodas: 9789955739623


 • Išminties menas, arba parankinis orakulas.pdf
  Išminties menas, arba parankinis orakulas.epub
  Išminties menas, arba parankinis orakulas.mobi


  Išminties menas, arba parankinis orakulas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Išminties menas, arba parankinis orakulas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Išminties menas, arba parankinis orakulas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Išminties menas, arba parankinis orakulas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Išminties menas, arba parankinis orakulas aprašymas

  Aprašymas

  Baltasaras Gracianas (1601–1658) yra iškiliausias ispanų baroko autorius, vienas iš šio laikotarpio ispanų literatūrinio stiliaus – konceptizmo – kūrėjų ir teoretikų. Nors Gracianas jėzuitas, katalikų kunigas, jo knygose – pasaulietinis patriotizmas, sąmojingos ir net sarkastiškos iškalbos pamokos.

  Graciano etika pabrėžia gilią prigimties ir proto antinomiją, propaguoja nuolatinį dėmesį ir atsargų nepasitikėjimą savimi, savo aplinka, savo aistromis. “Išminties menas, arba parankinis orakulas” susideda iš 300 maksimų (aforizmų).

  Įdomiausia tai, kad ir mūsų XXI a. glausti pamokymai lygiai tokie pat aktualūs kaip ir Graciano laikais. “Išminties menas, arba parankinis orakulas” pamokys ir patars, kaip elgtis, kaip gyventi, kaip sulaukti sėkmės ir paveikti savo lemtį.

  Iš lotynų kalbos vertė Aleksandra Teresė Veličkienė

  Leave a Reply