Išmokime piešti pdf, epub, mobi

Išmokime piešti | Rosa M. Curto

Atsisiųsti knygą Išmokime piešti pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: Kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 96
 • ISBN ar kodas: 9786090100042 • Išmokime piešti.pdf
  Išmokime piešti.epub
  Išmokime piešti.mobi


  Išmokime piešti pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Išmokime piešti pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Išmokime piešti knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Išmokime piešti pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Išmokime piešti aprašymas

  Aprašymas

  Rosa Maria Curto knyga „Išmokime piešti. Daugiau nei 100 patrauklių ir paprastų piešimo idėjų” pakvies visus vaikus į formų ir spalvų kupiną dailės pasaulį. Čia pateikiamos pagrindinės piešimo taisyklės, kurių laikantis piešti yra paprasta ir be galo įdomu. Knygoje atkleidžiama, kaip visi mus supantys daiktai gali būti sukurti naudojant pagrindines geometrines figūras. Šis puikus piešimo vadovas skirtas įvairaus amžiaus berniukams ir mergaitėms – piešimo taisyklės yra nevienodo sudėtingumo, atitinkančios kiekvieno gebėjimus.
  Knygos „Išmokime piešti. Daugiau nei 100 patrauklių ir paprastų piešimo idėjų” autorė dailininkė Rosa Maria Curto turi mokymo patirties ir puikiai pažįsta vaikų pasaulį. Šią knygelę sukūrė kaip mokomąją ir žaidimams skirtą priemonę. Rosa Maria Curto ne tik piešia pati, bet ir yra įkūrusi piešimo studijų vaikams. Knyga gali naudotis ir tėvai, o mokytojams ji gali būti kaip puiki mokomoji priemonė.

  Leave a Reply