Išsivadavimas. Biografinis romanas apie Vincą Mykolaitį-Putiną pdf, epub, mobi

Išsivadavimas. Biografinis romanas apie Vincą Mykolaitį-Putiną | Stasys Lipskis

Atsisiųsti knygą Išsivadavimas. Biografinis romanas apie Vincą Mykolaitį-Putiną pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Žuvėdra

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 336
 • ISBN ar kodas: 9786098089134 • Išsivadavimas. Biografinis romanas apie Vincą Mykolaitį-Putiną.pdf
  Išsivadavimas. Biografinis romanas apie Vincą Mykolaitį-Putiną.epub
  Išsivadavimas. Biografinis romanas apie Vincą Mykolaitį-Putiną.mobi


  Išsivadavimas. Biografinis romanas apie Vincą Mykolaitį-Putiną pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Išsivadavimas. Biografinis romanas apie Vincą Mykolaitį-Putiną pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Išsivadavimas. Biografinis romanas apie Vincą Mykolaitį-Putiną knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Išsivadavimas. Biografinis romanas apie Vincą Mykolaitį-Putiną pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Išsivadavimas. Biografinis romanas apie Vincą Mykolaitį-Putiną aprašymas

  Aprašymas

  Su publicistine aistra parašytoje knygoje pasakojama apie žymaus lietuvių rašytojo Vinco Mykolaičio-Putino (1893–1967) gyvenimą.

  Putinas aukštąjį išsilavinimą įgijo prestižiniuose Vakarų Europos universitetuose, apgynė filosofijos daktaro laipsnį, dėstytojaudamas Lietuvos universitete tapo profesoriumi. Parašė trijų dalių knygą „Altorių šešėly“, kuri pelnytai pripažinta geriausiu psichologiniu romanu lietuvių literatūroje. Buvo kunigu, bet, sukūręs šeimą, ekskomunikuotas ir tik po trijų dešimtmečių nuimtos bažnytinės cenzūros, jis sutaikintas su Katalikų bažnyčia. Pokario metais patyrė šiurkštų partinių funkcionierių bei saugumiečių spaudimą ir tik gyvenimo saulėlydy prabilo didelės meninės įtaigos posmais…

  Apie visą dramatišką šio iškilaus rašytojo kasdienybę ir pasakojama knygoje, remiantis jo paties dienoraščiais, amžininkų liudijimais ir archyvuose esančiais dokumentais.

  Leave a Reply