Isto(e)rija apie šoferį Sofiją pdf, epub, mobi

Isto(e)rija apie šoferį Sofiją | Arūnas Spraunius

Atsisiųsti knygą Isto(e)rija apie šoferį Sofiją pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Kitos knygos

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 160
 • ISBN ar kodas: 9786094270437


 • Isto(e)rija apie šoferį Sofiją.pdf
  Isto(e)rija apie šoferį Sofiją.epub
  Isto(e)rija apie šoferį Sofiją.mobi


  Isto(e)rija apie šoferį Sofiją pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Isto(e)rija apie šoferį Sofiją pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Isto(e)rija apie šoferį Sofiją knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Isto(e)rija apie šoferį Sofiją pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Isto(e)rija apie šoferį Sofiją aprašymas

  Aprašymas

  Arūnas Spraunius – ironiškas stebėtojas ir interpretuotojas, savo kūryboje apmąstantis ir dažnai pašiepiantis šiuolaikinį pasaulį, – romane „Isto(e)rija apie šoferį Sofiją“ pasiekia sarkazmo viršūnę. Pasitelkęs psichoanalizę, mūsų dienų tikrovę jis paradoksaliai susieja su Senuoju Testamentu ir pribloškia netikėtais biblinių įvykių deriniais. Drastiškos psichoanalitinės įžvalgos romane įsilieja į siurrealistinių įvykių ir mistinių regėjimų sūkurį, sukurdamos absurdiškai irealaus šiandienos pasaulio atspindį.

  Pagrindinį romano “Isto(e)rija apie šoferį Sofiją” herojų Sofiją autorius kildina iš Jono apokrifo. Biblinių laikų Sofija – aukštųjų sferų būtybė, kuri puolė, ir dėl to Pleromoje (visumoje) radosi trūkumas. Šių laikų Sofija – paprastas vairuotojas – iš pradžių irgi „puola“, bet vėliau patiria iniciaciją. Budrumą praradusioje jo sąmonėje įvyksta lūžis – Sofija grįžta į praėjusį gyvenimą, keliauja po praeitį ir tariasi supratęs visų reiškinių prasmę bei tikslą. Galiausiai susiranda jį inicijavusį poną ir įkalba kartu imtis verslo – atidaryti apipjaustymo kompaniją…

  Romano “Isto(e)rija apie šoferį Sofiją” pabaigą vainikuoja šoferio Sofijos sėkmė, autoriaus žodžiais tariant, kapitalisto triumfas. Jį pasiekti herojui padėjo Penkiaknygė (Tora), kuri, autoriaus manymu, yra tinkamo, vedančio į sėkmę gyvenimo taisyklių sąvadas.

  Leave a Reply