Istorija neteisi (serija “Pasaulio paslaptys”) pdf, epub, mobi

Istorija neteisi (serija

Atsisiųsti knygą Istorija neteisi (serija “Pasaulio paslaptys”) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Didakta

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 17×24, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 216
 • ISBN ar kodas: 9786094420535


 • Istorija neteisi (serija “Pasaulio paslaptys”).pdf
  Istorija neteisi (serija “Pasaulio paslaptys”).epub
  Istorija neteisi (serija “Pasaulio paslaptys”).mobi


  Istorija neteisi (serija “Pasaulio paslaptys”) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Istorija neteisi (serija “Pasaulio paslaptys”) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Istorija neteisi (serija “Pasaulio paslaptys”) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Istorija neteisi (serija “Pasaulio paslaptys”) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Istorija neteisi (serija “Pasaulio paslaptys”) aprašymas

  Aprašymas

  Bestselerių autorius Erichas fon Denikenas vėl demonstruoja savo nuojautą atskleisdamas tiesas, kurių nepastebėjo jo amžininkai. Atidžiai išnagrinėjęs šimtus senovinių, iš pažiūros nesusijusių tekstų, dabar pasiryžęs teigti, kad žmonijos istorija yra visiškai ne tokia, kaip skelbia pasaulio religijos. Ir jis turi įrodymų!

  Knygoje „Istorija neteisi“ Denikenas atidžiau pažvelgia į paslaptingą Voiničiaus rankraštį, kurio niekaip nepavyko iššifruoti nuo pat jo radimo laikų, ir skelbia netikėtas įžvalgas apie tokią pat neįtikimą Enocho knygą. Autorius taip pat atskleidžia stulbinamą istoriją apie Ekvadore dingusį požeminį labirintą, kuriame, kaip teigiama, buvo saugomi tūkstančiai auksinių plokštelių. Jis pateikia įrodymų, kad metalinių plokštelių biblioteka yra susijusi ne tik su Enocho knyga, bet ir su mormonais, kurie dešimtmečius jos ieškojo būdami įsitikinę, kad tose plokštelėse užrašyta jų protėvių istorija.
  O ką kalbėti apie paslaptingas linijas Naskos dykumoje, kurios žiūrint iš aukštai primena lėktuvų nusileidimo takus? Archeologai tvirtina, kad tai senoviniai procesijų maršrutai. „Susimąstykite!“ – šaukia Denikenas, atskleidęs duomenis, kurių archeologai net neketino tikrinti.

  „Istorija neteisi“ meta iššūkį jūsų intelektui… ir galbūt kai kuriems seniems įsitikinimams. Tai geriausia iš parašytų per daugelį metų Denikeno knygų!

  Autorius skaito paskaitas visame pasaulyje. Jis gyvena Šveicarijoje.

  Iš anglų kalbos vertė Donatas Masilionis

  Leave a Reply