Ištrupėjusios erdvės. Devynių gyvenimų eilės pdf, epub, mobi

Ištrupėjusios erdvės. Devynių gyvenimų eilės | Aidas Marčėnas

Atsisiųsti knygą Ištrupėjusios erdvės. Devynių gyvenimų eilės pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 13×18, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 240
 • ISBN ar kodas: 9789986397106 • Ištrupėjusios erdvės. Devynių gyvenimų eilės.pdf
  Ištrupėjusios erdvės. Devynių gyvenimų eilės.epub
  Ištrupėjusios erdvės. Devynių gyvenimų eilės.mobi


  Ištrupėjusios erdvės. Devynių gyvenimų eilės pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Ištrupėjusios erdvės. Devynių gyvenimų eilės pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Ištrupėjusios erdvės. Devynių gyvenimų eilės knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Ištrupėjusios erdvės. Devynių gyvenimų eilės pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Ištrupėjusios erdvės. Devynių gyvenimų eilės aprašymas

  Aprašymas

  Naujuose žinomo poeto eilėraščiuose skleidžiasi kasdien patiriami išgyvenimai, dabartinio pasaulio ir žmogaus būsenos, aktualūs apmąstymai. Knygoje išsiskiria „sankalbų“ ciklas, tęsiantis poeto pokalbį su mirusiais meno žmonėmis. Akivaizdi saiko ir tvarkos pozicija: visą rinkinį sudaro tik lakoniškosios tankos, tam tikra jų sistema.

  Iš ketvirtojo viršelio:
  „Haiku yra aukščiausio meistriškumo, vieno kirčio menas. Tanka – dviejų. Tarp dviejų kirčių atsiveria kosmosas banalybei. O ši, neslėpkim, yra mėgstamiausias virtuvės šefo ingredientas.“ Iš „Sakinių“

  Seniai seniai rudenį, Gorkio gatvėje, bičiulis Saigio, trūktelėjęs natūralaus, išsitarė, kad kurti eiles yra didelis džiaugsmas ir nemenka atsakomybė; dar budagojosi, kad kartais įsikuria. Tad štai, jei jau šitaip, kelios dešimtys geriau pavykusių mėginimų įsikurti (Radausko kaštane, poezijos branduoly, suskaldytose, ištrupėjusiose erdvėse); ir kelios dešimtys – pavykusių kiek prasčiau.

  „vėjas vėjo malūnuos
  niekad neapsistoja“

  Aidas Marčėnas

  Leave a Reply