Įtakos galia. Kaip pasiekti savo tikslus pdf, epub, mobi

Įtakos galia. Kaip pasiekti savo tikslus | Robert B. Cialdini

Atsisiųsti knygą Įtakos galia. Kaip pasiekti savo tikslus pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 344
 • ISBN ar kodas: 9786090122365


 • Įtakos galia. Kaip pasiekti savo tikslus.pdf
  Įtakos galia. Kaip pasiekti savo tikslus.epub
  Įtakos galia. Kaip pasiekti savo tikslus.mobi


  Įtakos galia. Kaip pasiekti savo tikslus pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Įtakos galia. Kaip pasiekti savo tikslus pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Įtakos galia. Kaip pasiekti savo tikslus knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Įtakos galia. Kaip pasiekti savo tikslus pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Įtakos galia. Kaip pasiekti savo tikslus aprašymas

  Aprašymas

  “Dar niekada nebuvo taip svarbu žinoti, kaip atsispirti įtakai ir daryti ją kitiems. Šiais gausėjančios informacijos ir didėjančio gyvenimo tempo laikais vis dažniau sprendimus turime priimti itin greitai – neretai automatiškai ar pasikliaudami kitų žmonių patarimais. O tai atveria daugybę galimybių daryti įtaką, ir nebūtinai savo naudai.
  Perskaitę šią knygą, negalėsite taip paprastai pasiduoti kitų žmonių įtakai ir būsite sąmoningesni. Autorius puikiai atskleidžia kiekvieną dieną mus veikiančius įtakos principus pateikdamas paprastų pavyzdžių ir subtilių šių principų taikymo niuansų.
  Jeigu skaitydami knygą norėsite neigti įtakos galią Jūsų elgesiui, vadinasi, ši knyga ir parašyta Jums. Skaitykite dar kartą!”

  Kšištof Zmitrovič, „OVC Consulting“ konsultantas

  Dr. Robert Cialdini yra įtakos ir įtikinimo srities tyrinėtojas ir ekspertas. Jo 35 metai tikslios, faktais paremtos paieškos kartu su 3 metų studijų programa apie tai, kas priverčia žmones pakeisti savo elgesį, išsiplėtojo į be galo įtakingą knygą “Įtakos galia. Kaip pasiekti savo tikslus”.

  Ši knyga apie tyčia ar netyčia daromą įtaką ir apie tai, kaip jai pasipriešinti. Knygoje “Įtakos galia. Kaip pasiekti savo tikslus” daug konkrečių pavyzdžių, kaip žinant tam tikrus mygtukus galima daryti rimtą poveikį žmonių elgesiui. Pagrindinis autoriaus tikslas – išsiaiškinti, kokie veiksniai priverčia vieną žmogų pasakyti „taip“ kitam. Išskiriami šeši įtakos ginklai: tai grįžtamumas, įsipareigojimas ir nuoseklumas, socialinis įrodymas, mėgstamumas, autoritetas ir stokos principas.

  Robertas B. Cialdini yra Arizonos universiteto psichologijos ir rinkodaros profesorius, taip pat organizacijos „Influence at Work“ prezidentas. Šios tarptautiniu konsultavimu, strateginiu planavimu ir mokymais užsiimančios organizcijos veikla ir paremta 6 įtakos principais.

  Iš anglų k. vertė Ieva Sakalinskaitė

  Leave a Reply