Italija. Pojūčiai, stereotipai, priešpriešos. Mados reportažai pdf, epub, mobi

Italija. Pojūčiai, stereotipai, priešpriešos. Mados reportažai | Paulius Jurkevičius, Jurga Jurkevičienė

Atsisiųsti knygą Italija. Pojūčiai, stereotipai, priešpriešos. Mados reportažai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tyto alba

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 17×24, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 424
 • ISBN ar kodas: 9789986168812


 • Italija. Pojūčiai, stereotipai, priešpriešos. Mados reportažai.pdf
  Italija. Pojūčiai, stereotipai, priešpriešos. Mados reportažai.epub
  Italija. Pojūčiai, stereotipai, priešpriešos. Mados reportažai.mobi


  Italija. Pojūčiai, stereotipai, priešpriešos. Mados reportažai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Italija. Pojūčiai, stereotipai, priešpriešos. Mados reportažai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Italija. Pojūčiai, stereotipai, priešpriešos. Mados reportažai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Italija. Pojūčiai, stereotipai, priešpriešos. Mados reportažai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Italija. Pojūčiai, stereotipai, priešpriešos. Mados reportažai aprašymas

  Aprašymas

  „Italija” – knyga, kurią tikrąja to žodžio prasme galima skaityti iš bet kurio galo. Mat ji turi ne tik du autorius, bet ir du viršelius. Atsivertę iš vienos pusės, Italiją išvysite Pauliaus Jurkevičiaus žvilgsniu. Jus apsups šios įstabios šalies spalvos, kvapai ir garsai, neramūs vėjai kedens plaukus. Pajusite, kaip skirtingai čia gali tekėti laikas, suvoksite, kad toli kartais gali būti arti, o Italijos žmonės – tikrai ne vien picas šveičiantys mafijozai.

  Kuo skiriasi pietiečiai nuo šiauriečių? Koks jų požiūris į nacionalinį himną ir futbolą? Kaip Italijoje jaučiasi svetimšalis? Kaip jam elgtis stadione, mažoje krautuvėlėje ar bažnyčioje? Pauliaus Jurkevičiaus Italija – su gyva plakančia širdimi, ji neleis likti abejingiems. Atvertę knygą iš kitos pusės, akimirksniu atsidursite spalvingame ir beprotiškame Italijos mados pasaulyje. Jurga Jurkevičienė įsodins jus į greitąjį traukinį „Raudonoji strėlė” ir nulakdins iš Milano į Romą. Už traukinio lango šmėžuoja garsių dizainerių, visame pasaulyje žinomų manekenių veidai. Šiugžda brangios medžiagos, spindi briliantai, skleidžiasi stebuklingi kvapai. Apsilankysite garsiausiuose Italijos madų pristatymuose, prisėsite už prabangaus restorano staliuko šalia pasaulio garsenybių, kyštelėsite nosį į tik išrinktiesiems duris atveriančius garsių mados kūrėjų butikus.
  O dar knygoje rasite pačių būtiniausių žodžių ir posakių žodynėlį, kuris labai pravers leidžiantis į kelionę. Juk, pavyzdžiui, nežinodami šios frazės Italijoje tikrai prapulsite: E tu di che squadra sei? – „O tu už kokią komandą sergi?“ Klausimas, kuriuo italai d?žnai pradeda pažintį (arba nebepradeda). Tad linkime smagios kelionės!

  Leave a Reply