Įvadas į medijų inžineriją pdf, epub, mobi

Įvadas į medijų inžineriją | Edmundas Kibirkštis, Kęstutis Vaitasius, Asta Kabelkaitė-Lukoševičė ir kt.

Atsisiųsti knygą Įvadas į medijų inžineriją pdf, epub, mobi

Leidėjas:
KTU leidykla Technoligija

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 21×30, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 160
 • ISBN ar kodas: 9786090215128


 • Įvadas į medijų inžineriją.pdf
  Įvadas į medijų inžineriją.epub
  Įvadas į medijų inžineriją.mobi


  Įvadas į medijų inžineriją pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Įvadas į medijų inžineriją pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Įvadas į medijų inžineriją knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Įvadas į medijų inžineriją pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Įvadas į medijų inžineriją aprašymas

  Aprašymas

  Knygoje “Įvadas į medijų inžineriją” supažindinama su tradicinės, elektroninės ir medijų leidybos pagrindais, poligrafinių gaminių asortimentu ir jo dizaino kūrimo principais, pagrindinėmis spalvų charakteristikomis ir jų sinteze, spausdinimo būdais, brošiūravimo-įrišimo įranga. Pateikiama žinių ir apie leidybos sistemas, pakuočių reklaminės fotografijos dizainą ir kompoziciją, reklamos priemonių gamybos technologiją, trimatę kompiuterinę vizualizaciją. Žinios apie grafinių medijų inžineriją paskatins gilintis į vis spartėjančio „skaitmeninio amžiaus“ moderniąsias šios srities technologijas.

  Knyga “Įvadas į medijų inžineriją” bus vertinga ne tik KTU, VGTU bei Kauno kolegijos studentams, bet ir besidomintiems šios srities technologijomis.

  Leave a Reply