Įveiktas nerimas: pirmiausia pabaisą paverskime gražuole pdf, epub, mobi

Įveiktas nerimas: pirmiausia pabaisą paverskime gražuole | Sarah Wilson

Atsisiųsti knygą Įveiktas nerimas: pirmiausia pabaisą paverskime gražuole pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Liūtai ne avys

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 400
 • ISBN ar kodas: 978609960336


 • Įveiktas nerimas: pirmiausia pabaisą paverskime gražuole.pdf
  Įveiktas nerimas: pirmiausia pabaisą paverskime gražuole.epub
  Įveiktas nerimas: pirmiausia pabaisą paverskime gražuole.mobi


  Įveiktas nerimas: pirmiausia pabaisą paverskime gražuole pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Įveiktas nerimas: pirmiausia pabaisą paverskime gražuole pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Įveiktas nerimas: pirmiausia pabaisą paverskime gražuole knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Įveiktas nerimas: pirmiausia pabaisą paverskime gražuole pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Įveiktas nerimas: pirmiausia pabaisą paverskime gražuole aprašymas

  Aprašymas

  #1 „New York Times“ bestseleris

  Knyga „Įveiktas nerimas: pirmiausia pabaisą paverskime gražuole“ praktiška ir poetiška, išmintinga ir jautri. Ji siekia padrąsinti visus, kenčiančius nuo nerimo. Ji nori padėti pasijusti geriau. Ji pasakoja apie galimybę gyventi nejaučiant nerimo.

  Sarah Wilson nuolat bando spręsti problemas ir aiškinasi, kaip gyventi geriau. Parašiusi knygą „Aš atsisakau cukraus“ (I Quit Sugar), ji padėjo daugiau nei milijonui žmonių visame pasaulyje atsisakyti cukraus ir pagerinti savo savijautą.

  Knygoje „Įveiktas nerimas: pirmiausia pabaisą paverskime gražuole“ S. Wilson pasakoja apie viso savo gyvenimo palydovą – nerimą: jį analizuoja, apžvelgia gydymo metodus, naujausias gydymosi madas ir trumpalaikius pagalbos sau būdus. Ji pati tuo domėjosi ir daug skaitė, o šioje knygoje žinias papildo kalbindama nerimo sutrikimus kenčiančius žmones, psichikos sveikatos ekspertus, filosofus ir net Dalai Lamą. Visą informaciją autorė pateikia iš savo perspektyvos, papildydama asmenine patirtimi.

  Kova su nerimu – tai nuolatinė kelionė, kurioje vis tenka ieškoti
  geresnio kelio sau ir savo kompanionui – nerimui. Maždaug taip rašytoja
  ir tinklaraštininkė Sarah Wilson apibūdina savo gyvenimą.

  Autorė paaiškina, kodėl tai sunki ir pavojinga liga, kurią būtina gydyti. Galiausiai ji pristato nerimą kaip dvasinį ieškojimą, o ne kankinantį skausmą, kaip ilgesio būseną, kuri veda mus arčiau tikrai svarbių dalykų.

  S. Wilson patarimai, kuriuos ji pateikia knygoje „Įveiktas nerimas: pirmiausia pabaisą paverskime gražuole“, yra ne tik apgalvoti, bet ir išbandyti. Nerimas nyksta jau vien juos skaitant. Autorė siūlo susikurti dėkingumo ritualą, kuris padėtų pamiršti nerimą. Ji taip pat tikina, kad geras maistas, kvėpavimas ir meditacija yra puikios priemonė nerimui įveikti. Beje, vienas iš S. Wilson patarimų – sąmoningai atsisakyti dalyvavimo ten, kur jaustumėtės negerai. Įsitaisyti ant sofos ir praleisti vakarą ramiai žiūrint filmą – puikus kovos su nerimu būdas.

  „Turbūt geriausia knyga apie gyvenimą su nerimu, kurią kada nors skaičiau, o skaičiau aš jų (deja) daug. Sarah siūlo gausybę išmintingų patarimų, tačiau tuo pat metu išlieka labai žmogiška, nekelia savęs į padanges. Pažeidžiamumas yra jos stiprybė. Tikiuosi, perskaitę šią knygą, tą patį apie save galėsite pasakyti ir jūs.“

  Mark Manson, knygos „Subtilus menas nekrušti sau (ir kitiems) proto“ autorius

  Sarah Wilson (g. 1974 m.) – australų žurnalistė, rašytoja, tinklaraštininkė. Dirbo australų Cosmopolitan žurnalo redaktore. Jos knyga „Aš atsisakiau cukraus“ (I Quit Sugar) tapo bestseleriu ir padėjo milijonams žmonių visame pasaulyje. Keisti savo gyvenimą S. Wilson pradėjo 2008 metais, kai jai buvo diagnozuota autoimuninė liga. Tuomet rašytoja ėmė gyventi sveikesnį, ramesnį gyvenimą ir panoro padėti kitiems siekti to paties. Taip pat ji mokosi gyventi su nerimu ir bipoliniu sutrikimu. Šiuo metu autorė gyvena Sidnėjuje, mėgsta važinėti dviračiu ir keliauti pėsčiomis.

  Iš anglų kalbos vertė Matas Geležauskas

  Leave a Reply