Įžvalgos pdf, epub, mobi

Įžvalgos | Virginijus Savukynas

Atsisiųsti knygą Įžvalgos pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Standartų spaustuvė

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 304
 • ISBN ar kodas: 9789955836018


 • Įžvalgos.pdf
  Įžvalgos.epub
  Įžvalgos.mobi


  Įžvalgos pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Įžvalgos pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Įžvalgos knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Įžvalgos pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Įžvalgos aprašymas

  Aprašymas

  Virginijus Savukynas – publicistas, kultūros antropologas, plačiajai visuomenei visuomenei puikiai žinomas įvairių televizijos ir radijo laidų kūrėjas bei vedėjas, dokumentinių filmų autorius, buvęs internetinių portalų vyriausiasis redaktorius, Lietuvos kultūros tyrimų instituto jaunesnysis mokslo darbuotojas. 2004 m. pasirodė jo tiriamoji studija “Maištininko” mitologijos: Rolando Pakso įvaizdžiai, 2012 m. – populiarumo susilaukusi akademinė studija “Istorija ir mitologijos: tapatybės raiškos XVII – XIX amžiaus Lietuvoje”. Šiuo metu jis kuria LRT televizijos laidą “Istorijos detektyvai”.

  “Rašant tekstus man svarbu ne tiek vertinti, ne “formuoti nuomonę”, bet “įkąsti” tikrovei, t.y. analizuoti, pabandyti už pabirų faktų, reiškinių įžvelgti gilesnes struktūras, logikas, kurios “valdo” įvykius, reiškinius, procesus. Šioje knygoje temų spektras labai platus – nuo Lietuvos ir globalios politikos iki lietuvių tapatybės aspektų. Šiandienos viešam intelektualui, jei jis tik siekia originalesnių minčių, svarbių pasiūlymų visuomenei, reikia ne vien specializuotis, bet ir domėtis kitų disciplinų pasiekimais, įvairiomis sritimis. Būtent tai gali atverti naujas įžvalgas. Su jomis ir dalinuosi šioje knygoje”.

  Virginijus Savukynas

  Leave a Reply