Jaunystės šaltinis. 5 Tibeto pratimai, 1 knyga pdf, epub, mobi

Jaunystės šaltinis. 5 Tibeto pratimai, 1 knyga |

Atsisiųsti knygą Jaunystės šaltinis. 5 Tibeto pratimai, 1 knyga pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: Minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 128
 • ISBN ar kodas: 9786094035296


 • Jaunystės šaltinis. 5 Tibeto pratimai, 1 knyga.pdf
  Jaunystės šaltinis. 5 Tibeto pratimai, 1 knyga.epub
  Jaunystės šaltinis. 5 Tibeto pratimai, 1 knyga.mobi


  Jaunystės šaltinis. 5 Tibeto pratimai, 1 knyga pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Jaunystės šaltinis. 5 Tibeto pratimai, 1 knyga pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Jaunystės šaltinis. 5 Tibeto pratimai, 1 knyga knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Jaunystės šaltinis. 5 Tibeto pratimai, 1 knyga pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Jaunystės šaltinis. 5 Tibeto pratimai, 1 knyga aprašymas

  Aprašymas

  Legenda pasakoja, kad nepasiekiami Himalajų kalnai slepia paslaptį, kuri būtų išvadavusi konkistadorą Poncė de Leoną nuo bevaisių amžinosios jaunystės šaltinio paieškų Amerikoje. Iš kartos į kartą Tibeto vienuoliai perduoda pratimų kompleksą, kuris iki gilios senatvės padeda išsaugoti jauną ir sveiką kūną.

  Dar žinomi kaip Penki Tibetiečiai, šie kadaise slapti pratimai dabar prieinami ir vakariečiams knygoje „Jaunytės šaltinis: 5 Tibeto pratimai”, kurios pirmasis leidimas pasirodė dar 1939 m. Peteris Kelderis pradeda nuo pasakojimo, kaip sužinojo apie tai iš pulkininko Bredfordo, paslaptingo britų armijos atsargos karininko, parsivežusio paslaptį iš kelionių po Himalajus. „Jaunystės šaltinis: 5 Tibeto pratimai” – praktiniai nurodymai, kaip atlikti visus penkis pratimus, primenančius jogos pozas. Jiems kasdien užtenka keliolikos minučių, o praktikuojantys džiaugiasi išaugusia energija, tirpstančiu svoriu, geresne atmintimi, atsigavusiais plaukais, dingusiais skausmais ir tiesiog grįžusia jaunyste.

  Penki pratimai arba 10 minučių mankštos kasdien – pradėsite metus skaičiuoti atgal!

  Tibetiečių jaunystės paslaptis, kuria jau pasinaudojo du milijonai skaitytojų.

  Vertė Andrius Puksas, Raimonda Kavaliauskienė

  Leave a Reply