Jaunystės šaltinis. 5 Tibeto pratimai, 6 knyga. Tikrojo atgimimo akis pdf, epub, mobi

Jaunystės šaltinis. 5 Tibeto pratimai, 6 knyga. Tikrojo atgimimo akis | Piotr Levin

Atsisiųsti knygą Jaunystės šaltinis. 5 Tibeto pratimai, 6 knyga. Tikrojo atgimimo akis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 160
 • ISBN ar kodas: 9786094035500 • Jaunystės šaltinis. 5 Tibeto pratimai, 6 knyga. Tikrojo atgimimo akis.pdf
  Jaunystės šaltinis. 5 Tibeto pratimai, 6 knyga. Tikrojo atgimimo akis.epub
  Jaunystės šaltinis. 5 Tibeto pratimai, 6 knyga. Tikrojo atgimimo akis.mobi


  Jaunystės šaltinis. 5 Tibeto pratimai, 6 knyga. Tikrojo atgimimo akis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Jaunystės šaltinis. 5 Tibeto pratimai, 6 knyga. Tikrojo atgimimo akis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Jaunystės šaltinis. 5 Tibeto pratimai, 6 knyga. Tikrojo atgimimo akis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Jaunystės šaltinis. 5 Tibeto pratimai, 6 knyga. Tikrojo atgimimo akis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Jaunystės šaltinis. 5 Tibeto pratimai, 6 knyga. Tikrojo atgimimo akis aprašymas

  Aprašymas

  Knyga “Jaunystės šaltinis. 5 Tibeto pratimai, 6 knyga. Tikrojo atgimimo akis” – tai sensacingas papildymas: senovinė Tibeto lamų praktika ir dviejų naujų pratimų paslaptis.

  Pasaulyje vyksta rimti pokyčiai. Kasdien daugybė žmonių tarsi pabudę iš sapno suvokia, kad gyventi kaip anksčiau nebeįmanoma. Kančios, ligos, priešlaikinė senatvė ir išėjimas iš gyvenimo jau nebeatrodo normalu esant tokiai mokslo ir informacijos pažangai. Vis daugiau žmonių suvokia, kad ligos tėra pasekmė, ir sveikatos šaltinio ieško ne vaistinėse. Jau niekam ne paslaptis jauno kūno šimtamečiai Tibeto vienuoliai, daug kas yra girdėjęs – ir sėkmingai taiko – penkis Tibeto pratimus, kurie 1939 m. pasiekė mus per Peterį Kelderį.

  Piotro Levino, šios knygos autoriaus, likimas susiklostė taip, kad jis iš pirmų lūpų sužinojo ne tik tai, kaip iš tiesų reikia atlikti penkis Tibeto pratimus, bet ir ką jie reiškia, kaip veikia. Taip pat P. Levinas perduoda kalnų šventykloje gautas žinias apie gandais apipintą šeštą Tibeto pratimą, atskleidžia, kaip reikia atlikti septintą pratimą, ir įmena amžinojo gyvenimo paslaptį.

  Iš rusų kalbos Viktorija Šenbergs

  Leave a Reply