Jei sienos prabiltų… pdf, epub, mobi

Jei sienos prabiltų... | Julija Tareilė

Atsisiųsti knygą Jei sienos prabiltų… pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2019
 • Formatas: 13×19, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 544
 • ISBN ar kodas: 9786094840043


 • Jei sienos prabiltų….pdf
  Jei sienos prabiltų….epub
  Jei sienos prabiltų….mobi


  Jei sienos prabiltų… pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Jei sienos prabiltų… pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Jei sienos prabiltų… knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Jei sienos prabiltų… pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Jei sienos prabiltų… aprašymas

  Aprašymas

  Pirmasis rašytojos Julijos Tareilės romanas „Jei sienos prabiltų…“ pasakoja skausmingą meilės istoriją ir dviejų žmonių jausmų dramą.

  Kokia yra tikros meilės kaina ir kiek mes pasiryžę dėl jos paaukoti? Kaip išlikti savimi, kai visi aplinkui, rodos, yra prieš tave? Rašytoja Julija Tareilė imasi jautrių, skaudžių ir kiekvienam artimų temų, kurios atsiskleidžia jaudinančioje ir įtraukiančioje istorijoje „Jei sienos prabiltų…“

  Emilija ir Aras susitinka netinkamu laiku ir netinkamoje vietoje. Emilija susižavi Aru. Jo išvaizda ir pasitikėjimas savimi pakeri merginą, tačiau Emilija supranta, kad Aras jai – uždraustas vaisius, nes jis – geriausios draugės vaikinas. Emilijai belieka susitaikyti su likimu ir priimti viską taip, kaip yra. Tačiau likimas dar turi parengęs jai ne vieną staigmeną.

  Nepaisant prabėgusio laiko, juos skiriančio atstumo ir nepalankių aplinkybių, kurių tik daugėja, Aras ir Emilija negali pamiršti vienas kito ir įveikti nuodėmingos traukos. Kai jie vėl susitinka, jau turėdami antrąsias puses, jausmai sugrįžta. Ką daryti dviem žmonėms, jaučiantiems uždraustus jausmus?

  Kai visas pasaulis prieš tave, labai sunku likti ištikimam sau ir savo meilei. Negana to, turi stoti akistaton su savo paties vertybėmis ir požiūriu į daugelį dalykų. Ar gali ryžtis sunkiausiems sprendimams, ar tik bėgti nuo savęs?

  Romanas „Jei sienos prabiltų…“ – tai jautrus debiutuojančios rašytojos Julijos Tareilės pasakojimas apie meilę, kurią lemia ne tik likimas, bet ir mūsų pačių sprendimai. Ar rasime drąsos mylėti? Ar trokštame išgirsti save ir leisti sau būti laimingiems? Kaip dažnai gyvenimas mus nustebina mesdamas iššūkį, kuriam įveikti reikia jėgų – ne tik nugalėti išorinius sunkumus, bet ir susitikti su pačiu savimi? „Jei sienos prabiltų…“ – tai istorija iš mūsų gyvenimo. Gal skirsis vardai, laikas ar kai kurios aplinkybės, tačiau tai gali nutikti ir mums.

  „Septynerius metus rašiau šią knygą, todėl tiek veikėjai, tiek visi jų išgyvenimai tapo itin didele mano gyvenimo dalimi. O labiausiai tikiuosi, kad jie sugebės paliesti Jūsų širdį ir ilgam išliks atmintyje.“
  Julija Tareilė

  Leave a Reply