Jei tai žmogus pdf, epub, mobi

Jei tai žmogus | Primo Levi

Atsisiųsti knygą Jei tai žmogus pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla

 • Išleidimo metai: 2003
 • Formatas: 13×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 346
 • ISBN ar kodas: 9986-39-274-8


 • Jei tai žmogus.pdf
  Jei tai žmogus.epub
  Jei tai žmogus.mobi


  Jei tai žmogus pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Jei tai žmogus pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Jei tai žmogus knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Jei tai žmogus pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Jei tai žmogus aprašymas

  Aprašymas

  Knyga “Jei tai žmogus” pirmąkart išleista 1947 m., tačiau pasaulinės šlovės sulaukė tik 1958 m. Kūrinys buvo išverstas i daugelį pasaulio kalbų, pritaikytas radijui ir teatrui. Tai santūrus liudijimas apie precedento istorijoje neturinčią nužmoginimo sistemą, atsakas tiems, kurie mėgino paneigti ištisų tautų teisę egzistuoti, dokumentas, kuriuo remiantis galima išstudijuoti kai kuriuos žmogaus dvasios aspektus.

  Primo Levi (1919-1987) – garsus žydų kilmės italų rašytojas, chemikas. Iki 1943 m. dirbo vienoje farmacijos laboratorijoje. Naciams įsiveržus j Šiaurės Italiją, metė darbą ir prisidėjo prie italų partizanų būrio. Išduotas vieno iš būrio draugų, buvo suimtas ir išvežtas į Auschwitzo koncentracijos stovyklą. Levi pavyko išvengti mirties. Jis tapo drąsiu ir ryžtingu siaubingos patirties liudytoju, vėliau kelissyk grįžusiu į lagerį su savo skaitytojais.

  Leave a Reply