Jeruzalė. Miesto biografija pdf, epub, mobi

Jeruzalė. Miesto biografija | Simon Sebag Montefiore

Atsisiųsti knygą Jeruzalė. Miesto biografija pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tyto alba

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 17×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 698
 • ISBN ar kodas: 9789986169369 • Jeruzalė. Miesto biografija.pdf
  Jeruzalė. Miesto biografija.epub
  Jeruzalė. Miesto biografija.mobi


  Jeruzalė. Miesto biografija pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Jeruzalė. Miesto biografija pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Jeruzalė. Miesto biografija knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Jeruzalė. Miesto biografija pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Jeruzalė. Miesto biografija aprašymas

  Aprašymas

  Simon Sebag Montefiore (Saimonas Sebagas Montefiorė; g. 1965 m.) – britų rašytojas, 2009 m. Vilniaus knygų mugės svečias. Populiariausios jo knygos jau išverstos į daugiau nei 35 kalbas.

  „Stalino jaunystė“ (2009 m.) pelnė įvairių prizų ir titulų JAV, Jungtinėje Karalystėje, Austrijoje, Prancūzijoje. Jos tęsinys – „Stalinas. Raudonojo caro dvaras“ (2011 m.) 2004-aisiais laimėjo British Book Awards Metų istorinės knygos titulą.

  Rašytojas Simon Sebag Montefiore – Karališkosios literatūros draugijos narys, gyvena Londone. Su autoriumi skaitytojai gali susisiekti per Facebook’ą, o daugiau informacijos rasti adresu www.simonsebagmontefiore.com

  Jeruzalės istorija – arba „miesto biografija“, – tai iš dalies ir mūsų civilizacijos, ir to pasaulio, kuriame iki šiol tebegyvename, istorija. Čia kryžiuojasi ne tik pastarųjų tūkstantmečių didžiųjų imperijų siekiai, bet šis miestas, kaip joks kitas, savyje yra sukaupęs trijų didelių religijų – judaizmo, krikščionybės ir islamo – istoriją, šventybes ir lūkesčius. Knygos autorius, pasakodamas Jeruzalės istoriją nuo seniausių laikų iki šių dienų, remdamasis gausybe šaltinių, apžvelgia ir platesnę erdvę – kaip kilo ir žlugo imperijos, kaip kirtosi jų keliai, kaip gimė, plėtojosi ir konfliktavo trys pasaulinio masto tikybos.

  Šiame pasakojime Jeruzalė: miesto biografija”apie Šventąjį miestą ir Šventąją žemę kartu pateikiama daug dramatiškų asmenybių istorijų – monarchų, karvedžių, maištininkų, religinių lyderių, šventųjų, čia daug kilnių bei tragiškų meilės ir neapykantos sankirtų, daug skirtingų kelių, kuriais gausybė žmonių per amžius siekė patekti į šį nepaprastos traukos miestą. Politinis, bet kartu ir religinis, konfliktas dėl Jeruzalės ir šiandien tebėra pasaulio dėmesio centre – apie tai irgi pasakojama šioje knygoje, nuosekliai atskleidžiant gilias nesantaikos šaknis.

  Simon Sebag Montefiore naujausia knyga – “Istorijos titanai”.

  Iš anglų kalbos vertė Laimantas Jonušys

  Leave a Reply