Jis pasakė. Ji pasakė pdf, epub, mobi

Jis pasakė. Ji pasakė | Erin Kelly

Atsisiųsti knygą Jis pasakė. Ji pasakė pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla

 • Išleidimo metai: 2019
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 488
 • ISBN ar kodas: 9786094800849


 • Jis pasakė. Ji pasakė.pdf
  Jis pasakė. Ji pasakė.epub
  Jis pasakė. Ji pasakė.mobi


  Jis pasakė. Ji pasakė pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Jis pasakė. Ji pasakė pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Jis pasakė. Ji pasakė knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Jis pasakė. Ji pasakė pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Jis pasakė. Ji pasakė aprašymas

  Aprašymas

  Siužeto vingių karalienės Erin Kelly trileris „Jis pasakė. Ji pasakė“ – sukrečianti istorija apie poros gyvenimą pakeitusį nusikaltimą, kurio liudininkais jie tapo.

  Kitas ir Lora nerūpestingi įsimylėjėliai, kurių laukia šviesi atietis. Kitas yra pametęs galvą dėl užtemimų, todėl vaikosi juos po visą pasaulį. Kartu su juo keliauja ir Lora. Abu jaunuoliai svajoja tapti dar vieno įspūdingo reginio stebėtojais. Tačiau nė baisiausiame košmare jie nesapnavo, kad taps kur kas baisesnio įvykio liudininkais.

  1999-aisiais pora atvyksta į Kornvalį stebėti užtemimo. Po jo Lora tvirtina mačiusi užuolimą ir išprievartavimą. Atvykus policijai, viskas susijaukia – Loros ir kaltinamojo parodymai nesutampa, o Kitas, nematęs įvykio savo akimis, įsitikinęs savo mylimosios teisumu. Dar keisčiau elgiasi auka – iš pradžių ji dėkoja Lorai, bet po kelių mėnesių netikėtai aplanko Lorą ir Kitą jų namuose. Lorai kyla įtarimas – ar ji pasitikėjo tuo žmogumi?

  Prabėgus penkiolikai metų, Loros ir Kito gyvenimas primena pragarą. Jie sukaustyti baimės, pasikeitę vardus, nesinaudoja socialiniais tinklais, o jų telefonų numeriai įslaptinti. Praeitis nebėra tik prabėgę įvykiai – ji amžiams pakeitė poros likimą.

  Lora supranta, kad tada ji privalėjo kalbėti ir reaguoti. Kito kelio tiesiog nebuvo. Bet dažnai yra nematoma istorijos pusė, kurios neįmanoma suprasti iki galo. Buvo kažkas, ko ji negalėjo numatyti ir išvengti.

  „Jis pasakė. Ji pasakė“ – kupinas siužeto vingių verčiantis susimąstyti trileris. Erin Kelly pasakoja, kaip siekdami saugumo, ryžtamės meluoti sau, o dažnai – ir kitiems, kad šie patikėtų mūsų pasakojama versija.

  „Kito ir Lauros išraiškingi ir protingi balsai kartais labai supanašėja. Tačiau lėtai detales atskleidžianti Erin Kelly verčia mus ilgai spėlioti, kokia yra tiesa, ir kiek pilkų atspalvių ją maskuoja. Iki paskutinio taško.“
  The Guardian

  „Užvertę knygą, dar kelias dienas būsite apstulbinti pabaigos.“
  Kirkus Reviews

  „Erin Kelly yra įtemptų ir kruopščiai parengtų siužetų meistrė, o ši knyga neabejotinai yra vienas geriausių jos kūrinių.“
  Daily Mail

  „Priežasčių įsimylėti šią knygą netrūksta. Nepriekaištingas siužetas, detali proza, patrauklūs veikėjai. O galiausiai – kvapą gniaužiantis siužeto vingis.“
  The Sunday Mirror

  Iš anglų kalbos vertė Ieva Albertavičienė

  Leave a Reply