Jonas Radvanas. Raštai pdf, epub, mobi

Jonas Radvanas. Raštai | Jonas Radvanas

Atsisiųsti knygą Jonas Radvanas. Raštai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas

 • Išleidimo metai: 2009
 • Puslapių skaičius: 357
 • ISBN ar kodas: 9789955698982


 • Jonas Radvanas. Raštai.pdf
  Jonas Radvanas. Raštai.epub
  Jonas Radvanas. Raštai.mobi


  Jonas Radvanas. Raštai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Jonas Radvanas. Raštai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Jonas Radvanas. Raštai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Jonas Radvanas. Raštai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Jonas Radvanas. Raštai aprašymas

  Aprašymas

  Žymiausias XVI a. Lietuvos poetas Jonas Radvanas (†po 1592) kūrė to meto tarptautine lotynų kalba, tad jo eilėraščiai ir poemos buvo skirti ne tiktai lietuviams, bet visiems Senojo Žemyno gyventojams.
  Herojinėje poemoje „Radviliada“ Radvanas apdainavo žymiausią XVI a. lietuvių karvedį, Vilniaus vaivadą, didįjį etmoną Mikalojų Radvilą Rudąjį ir jo bendražygius, pergalingai pasibaigusiame Livonijos kare apgynusius Lietuvą, jos žemes, valstybės garbę ir orumą. Šiuo kūriniu senoji Lietuva buvo įrašyta į kultūringųjų Europos tautų eilę kaip valstybė, gebanti praturtinti jos literatūros aruodus originaliais kūriniais.

  Iš lotynų kalbos vertė Sigitas Narbutas

  Leave a Reply