Jonizuojančioji spinduliuotė aplinkoje. Mokomasis uždavinynas pdf, epub, mobi

Jonizuojančioji spinduliuotė aplinkoje. Mokomasis uždavinynas | D. Butkus

Atsisiųsti knygą Jonizuojančioji spinduliuotė aplinkoje. Mokomasis uždavinynas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
VGTU leidykla Technika

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 168
 • ISBN ar kodas: 9789955288213


 • Jonizuojančioji spinduliuotė aplinkoje. Mokomasis uždavinynas.pdf
  Jonizuojančioji spinduliuotė aplinkoje. Mokomasis uždavinynas.epub
  Jonizuojančioji spinduliuotė aplinkoje. Mokomasis uždavinynas.mobi


  Jonizuojančioji spinduliuotė aplinkoje. Mokomasis uždavinynas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Jonizuojančioji spinduliuotė aplinkoje. Mokomasis uždavinynas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Jonizuojančioji spinduliuotė aplinkoje. Mokomasis uždavinynas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Jonizuojančioji spinduliuotė aplinkoje. Mokomasis uždavinynas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Jonizuojančioji spinduliuotė aplinkoje. Mokomasis uždavinynas aprašymas

  Aprašymas

  Sprendžiant uždavinius ne tik mokomasi teoriją taikyti praktikoje, bet geriau suprantama bei įsisavinama pati teorija. Uždavinius spręsti lengviau išmokti naudojantis mokomaisiais uždavinynais. Jonizuojančiosios spinduliuotės tematika vientiso uždavinyno, ir ne tik mokomojo, lietuvių kalba iki šiol nėra. Naudotis daugeliu uždavinynų, kuriuose yra šios tematikos uždavinių, nepatogu, pasunkėja bei išsitęsia mokymo ir mokymosi procesas.
  Šio uždavinyno kiekvieną iš dešimt skyrių sudaro: teorinis įvadas, mokomieji uždaviniai, pratimai, mokomųjų uždavinių sprendinių aiškinimai ir atsakymai, pratimų atsakymai. Pratimai skirti savarankiškoms studijoms. Mokomojo uždavinyno priedų lentelėse pateikti koeficientai ir konstantos, būtini ne tik pateiktiems uždaviniams spręsti, bet ir savarankiškoms studijoms ar gilesnei dalyko analizei.
  Uždavinynas skirtas technikos universitetų magistrantams ir doktorantams, studijuojantiems jonizuojančiąją spinduliuotę, apsaugą nuo jos bei taikymą praktiniams tikslams. Tikėtina, kad juo galės naudotis ir taikomąją branduolio fiziką studijuojantys bakalaurantai. Uždavinyno struktūra pritaikyta mokymo procesui ir savarankiškoms studijoms.

  Leave a Reply