Juodasis namas pdf, epub, mobi

Juodasis namas | Peter May

Atsisiųsti knygą Juodasis namas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 14×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 336
 • ISBN ar kodas: 9786090125939 • Juodasis namas.pdf
  Juodasis namas.epub
  Juodasis namas.mobi


  Juodasis namas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Juodasis namas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Juodasis namas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Juodasis namas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Juodasis namas aprašymas

  Aprašymas

  Luiso saloje įvykdyta žiauri žmogžudystė, panaši į tą, kurią tyrė Edinburge dirbantis Finlis Makleodas. Kadangi Finlis gimė ir užaugo Luiso saloje, jam tenka keliauti į gimtinę ir įsitikinti, ar tai nėra to paties žudiko darbas.

  Netoli Škotijos krantų esanti Luiso sala yra nepaprastai graži, tačiau atšiauri, niūrių žmonių gyvenama žemė. F. Makleodas ją paliko beveik prieš du dešimtmečius ir nesitikėjo sugrįžti. Tačiau pabėgti nuo skausmingų praeities šešėlių nėra taip paprasta. Pradėjęs bylos tyrimą, jis susitinka su senais pažįstamais ir, iš smulkių detalių dėliodamas nusikaltimo paveikslą, suvokia, kad tyrimas veda prie neišvengiamos akistatos su visą jo gyvenimą apnuodijusiomis didžiausiomis baimėmis.

  Škotų rašytojas Peteris May įtraukia skaitytojus į pasakojimą apie žmogžudystę ir ilgai slėptą neapykantą. Tačiau tai daug daugiau nei detektyvas. Ši meistriška istorija “Juodasis namas “ atskleidžia, į kokią tamsią gilumą žmogų gali nustumti beprotiška aistra ir pavydas.

  “Meistriškai parašytas, jaudinantis ir prikaustantis tamsiausių žmogaus sielos užkaborių tyrimas… Intriguojanti, įtampos kupina žmogžudystės paslaptis.”
  Irish Independent

  Iš anglų k. vertė Ieva Albertavičienė

  Leave a Reply