Jūreivio Sindbado nuotykiai pdf, epub, mobi

Jūreivio Sindbado nuotykiai |

Atsisiųsti knygą Jūreivio Sindbado nuotykiai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Bestiary

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 21×30, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 26
 • ISBN ar kodas: 9786094562174 • Jūreivio Sindbado nuotykiai.pdf
  Jūreivio Sindbado nuotykiai.epub
  Jūreivio Sindbado nuotykiai.mobi


  Jūreivio Sindbado nuotykiai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Jūreivio Sindbado nuotykiai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Jūreivio Sindbado nuotykiai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Jūreivio Sindbado nuotykiai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Jūreivio Sindbado nuotykiai aprašymas

  Aprašymas

  Apie legendinio jūreivio, plaukiojusio Rytų kraštų jūromis link Afrikos ir Azijos krantų, nuotykius sukurta daugybė meninių ir animacinių filmų. Be Aladino ir Ali Babos, Sinbadas yra vienas žinomiausių pasakų rinkinio „Tūkstantis ir viena naktis“ personažų. Tačiau, skirtingai nei pirmieji du herojai, Sinbadas turi realų istorinį prototipą – kinų jūreivį, gyvenusį Minų dinastijos laikais. Rašytiniuose šaltiniuose yra išlikęs netgi jo vardas – Dženg He (Zh?ng Hé) ir budistinis pseudonimas Sanbao, kuris išvertus reiškia „Trys Brangenybės“.

  Šioje knygoje “Jūreivio Sindbado nuotykiai” aprašyti nuotykiai iliustruoti prancūzų dailininko Albero Robidos (Albert Robida, 1848- 1926) piešiniais. A. Robida, gimęs XIX a. viduryje, buvo įvairiapusė asmenybė. Tėvai tikėjosi jį tapsiant teisininku, tačiau Alberą labiau traukė laisvoji kūryba, todėl jis pasirinko dailininko kelią. Per savo ilgą kūrybinį gyvenimą A. Robidasukūrė iliustracijas daugiau nei 200 knygų, nupiešė daugiau kaip 60 000 piešinių.
  A. Robida buvo žinomas ne tik kaip dailininkas. Jis rašė romanus, pagal turinį šiek tiek panašius į Žiulio Verno (Jules Verne) kūrybą. Be to, A. Robida pasižymėjo futurologo talentu: jis išpranašavo vaizdo telefonų, televizijos, dujokaukių, dangoraižių, realybės šou atsiradimą ir dar daugelį kitų dalykų. Kai prasidėjus Pirmajam pasauliniam karui menininko pranašystės pradėjo pildytis, jis liovėsi ir kūręs, ir pranašavęs.
  A. Robida istorijos tėkmėje liko žinomas tik kaip puikus savamokslis dailininkas. 12 metų jis iliustravo savo paties įkurtą žurnalą „La Caricature“. Jo piešiniai, iliustruojantys arabų pasakas, įtraukti į Europos knygų iliustracijų aukso fondą.

  Leave a Reply