Jūrinio sektoriaus klasterizacijos ypatumai ir požymiai pdf, epub, mobi

Jūrinio sektoriaus klasterizacijos ypatumai ir požymiai | Rasa Viederytė, Vytautas Juščius

Atsisiųsti knygą Jūrinio sektoriaus klasterizacijos ypatumai ir požymiai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Klaipėdos universiteto leidykla

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 17×24, minkšti viršelai
 • Puslapių skaičius: 200
 • ISBN ar kodas: 9789955188926


 • Jūrinio sektoriaus klasterizacijos ypatumai ir požymiai.pdf
  Jūrinio sektoriaus klasterizacijos ypatumai ir požymiai.epub
  Jūrinio sektoriaus klasterizacijos ypatumai ir požymiai.mobi


  Jūrinio sektoriaus klasterizacijos ypatumai ir požymiai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Jūrinio sektoriaus klasterizacijos ypatumai ir požymiai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Jūrinio sektoriaus klasterizacijos ypatumai ir požymiai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Jūrinio sektoriaus klasterizacijos ypatumai ir požymiai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Jūrinio sektoriaus klasterizacijos ypatumai ir požymiai aprašymas

  Aprašymas

  Šioje monografijoje “Jūrinio sektoriaus klasterizacijos ypatuma i ir požymiai” siekiama sukurti Lietuvos jūrinio sektoriaus klasterizacijos prielaidų kompleksinio vertinimo metodiką ir atlikti jų ekonominį vertinimą.
  Kadangi mokslinėje literatūroje jūrinis sektorius traktuojamas nevienareikšmiškai, monografijoje iškelti keli uždaviniai:
  Pirmas – ištirti Lietuvos jūrinio sektoriaus ekonominių veiklų struktūrinę sudėtį, išskirti šio sektoriaus reikšmę Lietuvos ūkiui.
  Antras uždavinys siejamas su jūrinio sektoriaus klasterizacijos ekonominio vertinimo ypatumais. Siekiama išskirti specifines klasterizacijos prielaidas, lemiančias veiklos produktyvumą, inovatyvumą ir konkurencingumą. Lietuvos jūrinio sektoriaus klasterizacijos iniciatyvos veikale taip pat analizuojamos atsižvelgiant į šio sektoriaus išskirtinumą.
  Trečias uždavinys inspiruotas praktinių priežasčių: užsibrėžta sukurti ir pagrįsti jūrinio sektoriaus klasterizacijos prielaidų kompleksinio ekonominio vertinimo melodika.

  Monografijoje “Jūrinio sektoriaus klasterizacijos ypatuma i ir požymiai” taikomus tyrimų metodus suponavo joje iškeltas tikslas ir uždaviniai.
  Pirmojoje-ketvirtojoje monografijos dalyse atlikta mokslinės literatūros, teisės aktų ir strateginių dokumentų sisteminė, loginė ir lyginamoji analizė bei sintezė. Taikant šį metodą, vadovautasi sisteminiu (holistiniu) požiūriu į tyrimo problemą. Moksliniai teiginiai buvo formuluojami vadovaujantis loginės indukcijos ir dedukcijos metodais.

  Leave a Reply