Jūrų kapitono užrašai pdf, epub, mobi

Jūrų kapitono užrašai | Eimutis Astikas

Atsisiųsti knygą Jūrų kapitono užrašai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 17×24, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 180
 • ISBN ar kodas: 9786098160178


 • Jūrų kapitono užrašai.pdf
  Jūrų kapitono užrašai.epub
  Jūrų kapitono užrašai.mobi


  Jūrų kapitono užrašai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Jūrų kapitono užrašai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Jūrų kapitono užrašai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Jūrų kapitono užrašai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Jūrų kapitono užrašai aprašymas

  Aprašymas

  Knyga “Jūrų kapitono užrašai” – tai 2012 m. išleistos E. Astiko knygos “Mačiau žaliąjį spindulį: jūrų kapitono užrašai” antras papildytas ir pataisytas leidimas.

  Ši Kapitono E. Astiko knyga sudėliota iš 66 istorijų, kurios atskleidžia Eimučio Astiko filosofinį požiūrį į gyvenimą, subtilų autoriaus humoro jausmą, taiklų pastabumą detalėms ir pagarbą jūrai ir jos žmonėms. Knyga skatina mąstyti ir gali būti įdomi tiek profesionalams, tiek nesusijusiems su jūra skaitytojams.

  “Mokomajame burlaivyje “Meridianas” savo karjerą pradėjusio tolimojo plaukiojimo kapitono Limučio Astiko publicistikos knyga “Jūrų kapitono užrašai” aprėpia daugialypį jūrininkų gyvenimą – nuo laivų valdymo, žmonių santykių jūroje, senųjų tradicijų ir dabarties sankirtų iki įspūdžių, patirtų svetimuose uostuose susidūrus su kitu kraštu bei kultūrų atstovais. lėkštuose minimi įvykiai, žinomi ir jau užmiršti veikėjai bei problemos atspindi ne tik autoriaus patirtį, jo įžvalgas, bet ir plačią pusšimčio metų Lietuvos laivyno panoramą. Persmelkta subtiliu humoru, jūreiviška pasaulėjauta, gausiai iliustruota piešiniais knyga marinistikos gerbėjus veda naujais pažinimo takais.”

  Gediminas Pilaitis

  Leave a Reply