Justino Marcinkevičiaus žemė pdf, epub, mobi

Justino Marcinkevičiaus žemė | Viktorija Daujotytė

Atsisiųsti knygą Justino Marcinkevičiaus žemė pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 328
 • ISBN ar kodas: 9786090102718 • Justino Marcinkevičiaus žemė.pdf
  Justino Marcinkevičiaus žemė.epub
  Justino Marcinkevičiaus žemė.mobi


  Justino Marcinkevičiaus žemė pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Justino Marcinkevičiaus žemė pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Justino Marcinkevičiaus žemė knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Justino Marcinkevičiaus žemė pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Justino Marcinkevičiaus žemė aprašymas

  Aprašymas

  Viktorijos Daujotytės knygoje “Justino Marcinkevičiaus žemė, arba Žmogaus šiapus” siekiama atskleisti Justino Marcinkevičiaus asmens ir kūrybos vienį, svarbiąsias poetines reikšmes sutelkiant į gyvenimą, į klausimus, kurių niekas negali išvengti. Daugiausia mąstoma apie lyriką, joje girdint ir epinių prasmių gausmą. Naujai ryškinami tragiškieji poeto kūrybos bruožai. Bandoma pagrįsti nacionalinio poeto sampratą, siejant ją su tautos mentaline erdve. Mažosios formos interpretuojamos ir kaip poeto slaptasis atvirumas, kaip gyvybinga prieštara, paradoksas.

  Knygoje spausdinami pokalbiai su Justinu Marcinkevičiumi; kalbėtasi ne dėl pokalbio, o susitikus (ir telefonu), paprastai, natūraliai, bet specialiai įsidėmint, įsimenant svarbesnes pokalbių gijas, mintis, jas atsargiai užsirašant, persirašant.

  Baigiama viešomis kalbomis Justinui Marcinkevičiui; kad liktų ryšys tarp to, kas kalbėta anksčiau ir kas kalbama dabar.

  Leave a Reply