Jūsų kūnas šaukiasi vandens pdf, epub, mobi

Jūsų kūnas šaukiasi vandens | Fereydoon Batmanghelidj

Atsisiųsti knygą Jūsų kūnas šaukiasi vandens pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 189
 • ISBN ar kodas: 9786094036569 • Jūsų kūnas šaukiasi vandens.pdf
  Jūsų kūnas šaukiasi vandens.epub
  Jūsų kūnas šaukiasi vandens.mobi


  Jūsų kūnas šaukiasi vandens pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Jūsų kūnas šaukiasi vandens pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Jūsų kūnas šaukiasi vandens knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Jūsų kūnas šaukiasi vandens pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Jūsų kūnas šaukiasi vandens aprašymas

  Aprašymas

  “Jūsų kūnas šaukiasi vandens” nėra įprasta savo požiūriu į sveikatą ir ligą, nes kitaip vertina vandens vaidmenį daugelyje fiziologinių procesų.
  Gerai žinoma, kad be vandens nebūtų gyvybės, kaip mes ją suprantame, todėl ieškodami gyvybės už Žemės ribų pirmiausia ieškome vandens. Žmogaus kūnas sudarytas iš 75 proc. vandens ir 25 proc. tvirtos medžiagos. Vanduo nėra inertiškas tirpiklis, jis atlieka reikšmingą vaidmenį reguliuodamas ir palaikydamas daugelio biocheminių ir hormoninių faktorių pusiausvyrą.
  Knyga “Jūsų kūnas šaukiasi vandens” įtikinamai įrodo, jog tai, kas laikoma liga – migrena, depresija, alergija, aukštas kraujospūdis, ar kita lėtinė liga, – iš tiesų yra tik ilgalaikės dehidratacijos rezultatas.

  Visiems, kurie skundžiasi sveikata, šio nepaprasto, revoliucinio bestselerio autorius sako: „Jūs nesergate – jūs ištroškęs.“

  Dauguma šiuolaikinių ligų atsiranda iš paprastos, tačiau dažniausiai nepastebėtos priežasties – mes geriame per mažai gryno vandens! Kai mūsų kūnai dėl to ima priešintis, pasireiškia šie troškulio iššaukti požymiai: astma, diabetas, artritas, širdies skausmai, nutukimas, aukštas kraujo spaudimas, virškinimo sutrikimai, migrena ir daugybė kitų, visiems žinomų ir daugelį kamuojančių bėdų. Tačiau jeigu gersime pakankamai vandens, pasak daktaro Batmanghelidjo, šių chroniškų ligų galima ne tik išvengti, bet ir jas išgydyti.

  Faktai apie vandenį:
  75 % žmonių chroniškai dehidravę.
  37 % žmonių troškulio mechanizmas toks silpnas, kad dažnai palaikomas alkiu.
  Netgi silpna dehidracija sulėtina organizmo metabolizmą mažiausiai 3%.
  Viena vandens stiklinė nuslopina vidurnakčio alkį bemaž 100 % tiriamųjų.
  Vandens trūkumas yra pirmoji nuovargio dienos metu priežastis.
  Bandomieji tyrimai parodė, kad 8-10 vandens stiklinių per dieną gali ženkliai palengvinti nugaros ir sąnarių skausmus 80% pacientų.
  Vos 2 % sumažėjęs vandens kiekis organizme gali sukelti trumpalaikės atminties trikdžius, kliudyti atlikti paprasčiausius aritmetinius veiksmus, sutelkti dėmesį į monitorių ar spausdintą puslapį.
  5 stiklinės vandens kasdien žarnyno vėžio riziką sumažina 45 %, krūties vėžio – 79 %, dvigubai sumažina riziką susirgti pūslės vėžiu.
  Padidintas vandens suvartojimas sergant gripu ar peršalimu sutrumpina ligos laiką iki 2-3 dienų.
  Ar geriate pakankamai vandens kiekvieną dieną? Atsiminkite, jeigu jaučiate troškulį, jau esate dehidravę!

  Iš anglų kalbos vertė Agnė Motiejūnaitė-Pometko

  Leave a Reply