Ką daryti, kai pavydi. Vadovas vaikams, norintiems įveikti pavydą ir jausmą, kad tai neteisinga pdf, epub, mobi

Ką daryti, kai pavydi. Vadovas vaikams, norintiems įveikti pavydą ir jausmą, kad tai neteisinga | dr. Jacqueline B. Toner, dr. Claire A. B. Freeland

Atsisiųsti knygą Ką daryti, kai pavydi. Vadovas vaikams, norintiems įveikti pavydą ir jausmą, kad tai neteisinga pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Žmogaus studijų centras

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 21×28, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 96
 • ISBN ar kodas: 9786094380228


 • Ką daryti, kai pavydi. Vadovas vaikams, norintiems įveikti pavydą ir jausmą, kad tai neteisinga.pdf
  Ką daryti, kai pavydi. Vadovas vaikams, norintiems įveikti pavydą ir jausmą, kad tai neteisinga.epub
  Ką daryti, kai pavydi. Vadovas vaikams, norintiems įveikti pavydą ir jausmą, kad tai neteisinga.mobi


  Ką daryti, kai pavydi. Vadovas vaikams, norintiems įveikti pavydą ir jausmą, kad tai neteisinga pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Ką daryti, kai pavydi. Vadovas vaikams, norintiems įveikti pavydą ir jausmą, kad tai neteisinga pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Ką daryti, kai pavydi. Vadovas vaikams, norintiems įveikti pavydą ir jausmą, kad tai neteisinga knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Ką daryti, kai pavydi. Vadovas vaikams, norintiems įveikti pavydą ir jausmą, kad tai neteisinga pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Ką daryti, kai pavydi. Vadovas vaikams, norintiems įveikti pavydą ir jausmą, kad tai neteisinga aprašymas

  Aprašymas

  Garsių JAV psichoterapeutų knyga „Ką daryti, kai pavydi“ – nepamainoma pagalba mažiesiems, kuriems pavydo jausmas trukdo mėgautis gyvenimu. Joje pateikiami pavydo valdymo būdai, pagrįsti kognityvinės bihevioristinės terapijos principais, tačiau aprašyti itin paprastai ir žaismingai, pateikiant smagių užduotėlių, pavyzdžių ir iliustracijų.

  Jei pažvelgtum pro žiūronus tarsi piratas, horizonte pamatytum daug nuostabių dalykų. Gali jų trokšti ir pykti, kad lobiai tolimi ir nepasiekiami. Tačiau, žiūrėdamas į tolį ir pavydėdamas kitiems, nepastebėsi daug gražių dalykų, kurie yra arti tavęs. To, ką jau turi ir kuo gali džiaugtis bei didžiuotis.

  Visi vaikai susiduria su pavydo ir konkurencijos jausmu, tačiau ne visiems sekasi jį įveikti. Pavydas itin dažnas tarp brolių ir seserų, kai jaunesniems vaikams tėvai skiria daugiau laiko ir dėmesio. Vienas iš vaikų jaučiasi nuskriaustas, jis pradeda mažiau pasitikėti savimi, kenčia tarpusavio santykiai.

  Knyga „Ką daryti, kai pavydi“ itin palankiai įvertinta psichologų bendruomenės ir pelnė „Mamų pasirinkimo“ aukso medalį.

  Perskaitęs šią knygą, vaikas išmoks:
  atpažinti pavydą sukeliančias situacijas ir mintis;
  pakeisti pavydą keliančias mintis naudingesnėmis;
  įvairių būdų nusiraminti ir atsipalaiduoti;
  labiau pasitikėti savimi;
  jausti dėkingumą už tai, ką turi.

  Iš anglų kalbos vertė Justina Mikeliūnaitė

  Leave a Reply