Ką daryti kilus idėjai? pdf, epub, mobi

Ką daryti kilus idėjai? | Kobi Yamada

Atsisiųsti knygą Ką daryti kilus idėjai? pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Apkabink mėnulį

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 26×26, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 36
 • ISBN ar kodas: 9786099587141


 • Ką daryti kilus idėjai?.pdf
  Ką daryti kilus idėjai?.epub
  Ką daryti kilus idėjai?.mobi


  Ką daryti kilus idėjai? pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Ką daryti kilus idėjai? pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Ką daryti kilus idėjai? knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Ką daryti kilus idėjai? pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Ką daryti kilus idėjai? aprašymas

  Aprašymas

  Vaikams nuolat kyla idėjų: drąsių, išradingų, linksmų, keistokų, geraširdiškų. Deja, aplinkiniai neretai šias idėjas nuslopina, kartu nuslopindami ir vaiko kūrybiškumą, iniciatyvą, potencialą ar net pasitikėjimą savimi.
  „New York Times“ bestseleriu tapusi knyga “Ką daryti kilus idėjai?” moko vaikus ir suaugusiuosius klausyti savo vidinio balso, pašaukimo, daryti tai, kas teikia daugiausia džiaugsmo, ir tikėti savimi, neatsižvelgiant į kitų nuomonę, kritiką ar abejingumą. Kai tikėjimas savo idėja auga, ji auga kartu su mumis, vieną dieną virsdama kažkuo dideliu ir gražiu, o gal net tuo, kas pakeis pasaulį.

  Viskas, ką matome aplinkui, kažkada buvo idėja. Kuo pavirs jūsų idėja? Spręsti jums.

  Knyga “Ką daryti kilus idėjai?” laimėjo kelis aukso medalius, tarp jų „Independent Publishers Award“, „Washington State Book Award“ ir „Moonbeam“ geriausių vaikiškų knygų apdovanojimuose.

  Leave a Reply