Ką gali mokytojas pdf, epub, mobi

Ką gali mokytojas | Linas Slušnys, Daiva Šukytė

Atsisiųsti knygą Ką gali mokytojas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tyto alba

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 17×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 264
 • ISBN ar kodas: 9786094661600


 • Ką gali mokytojas.pdf
  Ką gali mokytojas.epub
  Ką gali mokytojas.mobi


  Ką gali mokytojas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Ką gali mokytojas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Ką gali mokytojas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Ką gali mokytojas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Ką gali mokytojas aprašymas

  Aprašymas

  Linas Slušnys – vaikų ir paauglių psichiatras, vadybos ir ekonomikos magistras, VšĮ „LIONS QUEST Lietuva“ direktorius. Nuo 2005 m. – tarptautinės socialinio ir emocinio ugdymo programos LIONS QUEST instruktorius. Veda šios programos diegimo seminarus mokykloms, dėsto kursus medikams apie stresą ir jo valdymą, krizių įveikimą, savižudybių prevenciją. Knygų „Būk vyras. Berniukų knyga“ ir „Dėmesio: paauglystė“ vienas iš bendraautorių.
  Daiva Šukytė – tarptautinės socialinio ir emocinio ugdymo programos LIONS QUEST instruktorė. Autorė daug važinėja po Lietuvos mokyklas, dalyvauja susitikimuose su mokytojais, tėvais ir kitais mokyklų bendruomenės nariais. Veda nuoseklaus socialinio ir emocinio ugdymo plėtojimo klasėje bei mokykloje seminarus. Knygos „Dėmesio: paauglystė“ bendraautorė.

  Šią knygą “Ką gali mokytojas” mus paskatino parašyti patys mokytojai. Joje dalijamės savo dešimties metų patirtimi, sukaupta lankant Lietuvos mokyklas. Norime atkreipti dėmesį, kad pasaulis neišvengiamai keičiasi, – ir mums visiems laikas keistis. Šiandien jau nebegalime tikėtis besąlygiškos pagarbos sau, nes edukologo diplomas, kaip ir kiti diplomai, nebėra savaiminė vertybė. Didžiausios šiandienos vertybės yra dėmesys, pagarba vienas kitam, gebėjimas bendrauti ir emocinis raštingumas. Knygoje analizuojame, kaip viso to galima išmokyti ir išmokti mokykloje, kaip reikėtų vertinti itin sudėtingas mokyklos gyvenimo situacijas.

  Kai kurios į šią knygą sugulusios mokytojų, mokinių, jų tėvų istorijos – itin skaudžios, sukėlusios emocijų audrą mokyklose. „Ką gali mokytojas“ nėra akademinė knyga. Joje – tik pačios svarbiausios kasdienės mintys, kuriomis norime pasidalyti su visais, kam rūpi mūsų vaikų ateitis.

  Knyga “Ką gali mokytojas” skirta Mokytojui. Žodžiui „mokytojas“ suteikiame filosofinę prasmę, nes jis ne tik moko, bet ir ugdo, geba įdėmiai išklausyti ir išgirsti tai, kas sakoma. Mokytojui, kuris ne tik moko kitus, bet ir pats siekia tobulėti. Mokytojui, kuris galbūt jau rado arba tebeieško atsakymų į klausimus: ar aš geras mokytojas, kokios mano galimybės, kiek aš galiu (turiu) prisiimti atsakomybės ir kur yra mano, kaip atsakingo asmens, galimybių ribos?

  Leave a Reply