Ką gi mes žinome!? Apie nepaprastas galimybes keisti įprastą tikrovę pdf, epub, mobi

Ką gi mes žinome!? Apie nepaprastas galimybes keisti įprastą tikrovę | Arntz William, Chasse Betsy, Vicente Mark

Atsisiųsti knygą Ką gi mes žinome!? Apie nepaprastas galimybes keisti įprastą tikrovę pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: Minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 336
 • ISBN ar kodas: 9786090107225


 • Ką gi mes žinome!? Apie nepaprastas galimybes keisti įprastą tikrovę.pdf
  Ką gi mes žinome!? Apie nepaprastas galimybes keisti įprastą tikrovę.epub
  Ką gi mes žinome!? Apie nepaprastas galimybes keisti įprastą tikrovę.mobi


  Ką gi mes žinome!? Apie nepaprastas galimybes keisti įprastą tikrovę pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Ką gi mes žinome!? Apie nepaprastas galimybes keisti įprastą tikrovę pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Ką gi mes žinome!? Apie nepaprastas galimybes keisti įprastą tikrovę knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Ką gi mes žinome!? Apie nepaprastas galimybes keisti įprastą tikrovę pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Ką gi mes žinome!? Apie nepaprastas galimybes keisti įprastą tikrovę aprašymas

  Aprašymas

  Ką žinome, tą žinome.
  Ką žinome, to nežinome.
  Ko nežinome, to nežinome.
  2004 m. sukurtas dokumentinis filmas What the Bleep Do We Know?! susilaukė didžiulio visuomenės atgarsio – vieni juo žavėjosi, kiti kritikavo dėl klaidingai interpretuojamų kvantinės fizikos dėsnių. Filmas pateikė visiškai naują požiūrį į visos žmonijos ir kiekvieno žmogaus gyvenimą. Pasaulyje žinomų fizikų, neurologų, teologų, biologų, gydytojų pasakojimai panardino žiūrovus į sudėtingų ir painių klausimų gelmę: kas yra kvantinė fizika ir kas – dvasingumas, kaip tai siejasi su pasaulio suvokimu, tikėjimu, mintimis, emocijomis, žmogaus sąmone.
  Ši knyga – filmo tęsinys. Ji siūlo atskleisti kiekvieno žmogaus sąsajas su Visata ir pasinaudoti neribotomis jos galimybėmis. Skatinančioje mąstyti knygoje keliami klausimai pastūmės pažinti save ir akies krašteliu žvilgtelėti, koks galėtų būti gyvenimas anapus įprastos tikrovės.
  Šią knygą galima priskirti ir prie mokslo populiarinimo, ir prie savigalbos žanro. Ji supažindina su naujausiomis mokslo teorijomis ir klausimais apie Visatą, tikrovės prigimtį, sąmoningumą, materiją, emocijas ir kt. Tai savotiška minties evoliucijos apžvalga, kurioje mokslinės hipotezės derinamos su nepažiniais Visatos reiškiniais.

  Leave a Reply