Ką katės galvoja? Kačių gyvenimo ir priežiūros vadovas pdf, epub, mobi

Ką katės galvoja? Kačių gyvenimo ir priežiūros vadovas | Pam Johnson-Bennet

Atsisiųsti knygą Ką katės galvoja? Kačių gyvenimo ir priežiūros vadovas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Liūtai ne avys

 • Išleidimo metai: 2019
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 512
 • ISBN ar kodas: 9786099603391


 • Ką katės galvoja? Kačių gyvenimo ir priežiūros vadovas.pdf
  Ką katės galvoja? Kačių gyvenimo ir priežiūros vadovas.epub
  Ką katės galvoja? Kačių gyvenimo ir priežiūros vadovas.mobi


  Ką katės galvoja? Kačių gyvenimo ir priežiūros vadovas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Ką katės galvoja? Kačių gyvenimo ir priežiūros vadovas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Ką katės galvoja? Kačių gyvenimo ir priežiūros vadovas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Ką katės galvoja? Kačių gyvenimo ir priežiūros vadovas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Ką katės galvoja? Kačių gyvenimo ir priežiūros vadovas aprašymas

  Aprašymas

  “Jei žmogus galėtų būti sukryžmintas su kate, žmogus pasidarytų tobulesnis, bet katė suprastėtų.”
  Markas Tvenas

  Knyga „Ką katės galvoja?“ padės kiekvienam kačių augintojui rasti bendrą kalbą su mažuoju liūtu jo svetainėje.

  Kiek daug pasaulyje lemia netinkama komunikacija! Mums tai – sudraskyti baldai ir dingusios iš akvariumo žuvytės, joms – pagaląsti nagai ir pažymėta teritorija. Ne, jos nesiekia mūsų erzinti ar sukelti pyktį. Jos tik turi savo instinktus ir yra jiems ištikimos. Jos nėra atsiskyrėlės, kaip mėgsta prikaišioti šunų mylėtojai. Joms tik reikalinga asmeninė erdvė ir jos ją turi.

  Ar kada nors susimąstėte, kaip būtų puiku suprasti katės „kalbą“. Jeigu taip, knyga „Ką katės galvoja?“ turėtų stovėti jūsų knygų lentynoje. Nuotaikingas kačių elgsenos specialistės Pam Johnson-Bennett pasakojimas yra tikrų tikriausias kačių kalbos vadovėlis.

  Pirmą kartą pasirodžiusi knyga „Ką katės galvoja?“ išsyk buvo pakrikštyta „kačių Biblija“. Jos autorę kvietė į televizijos bei radijo laidas, ji nespėjo dalinti interviu žurnalams.

  Knygoje pateikiamų patarimų naudą pajuto visi – ir kačių augintojai, ir veterinarai, ir gyvūnų prieglaudų darbuotojai. Tačiau svarbiausia, kad Pam Johnson-Bennett pasiekė tikrąjį užsibrėžtą tikslą – panaikino nesusikalbėjimą tarp kačių ir šeimininko. Ji išmokė mus suprasti kates, keisti jų elgseną, išvengti netinkamo elgesio. Ji išmokė jas dresuoti.

  Knyga supažindins skaitytojus su kačių elgseną lemiančiais instinktais. Specialistė ne tik padės suprasti, kodėl katė vienaip ar kitaip elgiasi, bet ir patars kaip išsirinkti jums patinkančią katę, kur ją įsigyti, pas kokį veterinarą kreptis jai susirgus, kaip patenkinti kasdienius jos maisto ir poilsio poreikius, kaip išsirinti draskyklę ir dar daug kitų su katės priežiūra susijusių klausimų. Ši knyga – patikimas kačių priežiūros vadovas visiems kačių mylėtojams ir turėtojams. Pirmyn į kelionę po kačių žemę!

  Pam Johnson-Bennett vardas puikiai pažįstamas viso pasaulio kačių augintojams. Ją vadina “kačių elgsenos specialistų karaliene”. Viena geriausių kačių elgsenos specialisčių išleido ne vieną bestselerį, skirtą mūsų augintinius. Jos rengiamos laidos buvo transliuojamos per CNN, „Fox News“, „Animal Planet“ ir „National Geographic“.

  Iš anglų kalbos vertė Diana Urbonė

  Leave a Reply