Ką mena širdis pdf, epub, mobi

Ką mena širdis | Bjornas Sortlandas

Atsisiųsti knygą Ką mena širdis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Modernaus meno centras

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 19×30, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 48
 • ISBN ar kodas: 9786099540627 • Ką mena širdis.pdf
  Ką mena širdis.epub
  Ką mena širdis.mobi


  Ką mena širdis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Ką mena širdis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Ką mena širdis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Ką mena širdis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Ką mena širdis aprašymas

  Aprašymas

  – Taip ir guli dienų dienas?

  Frida pažvelgia į mane ir paskui ilgai rašo: Guliu ir galvoju apie savo gyvenimą. Vaikystėje susirgau poliomielitu. Kai buvau aštuoniolikos, tramvajus, kuriame važiavau, susidūrė su sunkvežimiu. Po to įvykio aš jau ne visada sutariu su savo kūnu. Gulėti lovoje liūdna, bet puiku, kad turiu daug laiko tapyti. Kodėl tu ne mokykloje?

  Giliai įkvėpiu. Visko pasakoti negaliu.

  – Mano sesė ligoninėje. Mama atsiveda mane čionai, nes nori, kad dabar būčiau kartu. Mokausi aš gerai, tikrai neatsiliksiu.

  „Ką mena širdis“ – pasakojimas apie mergaitės Leonardos susitikimą su didžiąja menininke Frida Kahlo. Tai susitikimas, kuris pakeičia Leonardos gyvenimą.

  Norvegijos rašytojo Bjørno (Bjorno) Sortlando ir dailininkės Hilde (Hildės) Kramer sukurtoje knygoje panaudoti kai kurių Fridos Kahlo (Kalo) darbų fragmentai, o kiti jos paveikslai įkvėpė H. Kramer sukurti savo pačios iliustracijas. Sortlandas sugeba prikaustyti skaitytojo dėmesį nuo pirmos iki paskutinės minutės. Tai dviejų talentingų autorių kūrinys.

  Leave a Reply